Jump to content
IGNORED

Madrid & Lisabon


Mil@n

Recommended Posts

Haha, pa eto :) Pariz prelep, siguran sam da ima topić koji sve kaže, ja ću samo dodati da niko nikada nije otišao u Pariz da bi video Kip slobode, i to je sve što treba znati o toj verziji tog spomenika 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Tsai said:

more tj. okean je leden i u julu i avgustu, bio sam sad mesec i po dana tamo (od kraja juna do pocetka avgusta) jedva sam triput usao u vodu :cry:

Mozda da se svrne do juga ako se ima vremena? Ja se kupao za 1. maj u Albufeiri, doduse osecaj kao da sam plivao kroz kockice leda. 

  • Haha 1
Link to comment

@beyoncé Sto se tice Porta, pored ovog sto su drugi forumasi vec pisali da dodam:

- Parque da Quinta da Macieirinha sa jako lepim vidikovcem i pogledom na reku

- ceo kraj oko te biblioteke Livraria Lello je lep za obilazak, par trgova, kafica, restorana i crkva sa kulom

- sto se tice klope, mi smo dobili preporuku da probamo restoran "O Rápido" ali nismo uspeli da bukiramo, secam se da smo slucajno nabasali na "Cozinha dos Lóios" u centru, rupa u zidu, ima i stolove napolju, bio nam je ok

- ako ostajes u Portu duze od par dana, obavezna preporuka da se ode u grad Bragu na severu vozom (sat i nesto udaljen) i poseti Bom Jesus do Monte koji je na UNESCO-voj listi svetske bastine.

 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
2 minutes ago, Nevernik said:

Air Serbia ubacila i Porto kao destinaciju.

Od novembra.

 

opa, idemo na škembiće u porto, onda rentiramo kola i krećemo putem španske galicije - santjago de kompostela, korunja i vigo na najbolje hobotnice u espanji

 

mnogo dobra ruta, mogao bi ponovo - prošlo više od 25 godina od prošlog puta

 

 

elle-hughes_unsplash-1.jpg

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, Nevernik said:

Air Serbia ubacila i Porto kao destinaciju.

Od novembra.

Promo do 10. oktobra 59 eura po smeru za polaske od 10. novembra 2023. do 29. marta. 2024. Ponedeljak i petak letovi

Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

opa, idemo na škembiće u porto, onda rentiramo kola i krećemo putem španske galicije - santjago de kompostela, korunja i vigo na najbolje hobotnice u espanji

 

mnogo dobra ruta, mogao bi ponovo - prošlo više od 25 godina od prošlog puta

 

 

elle-hughes_unsplash-1.jpg

Ufff bas ta ruta mi je na to-do listi. Zvacu te za detalje kad dodje na red.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

opa, idemo na škembiće u porto, onda rentiramo kola i krećemo putem španske galicije - santjago de kompostela, korunja i vigo na najbolje hobotnice u espanji

 

mnogo dobra ruta, mogao bi ponovo - prošlo više od 25 godina od prošlog puta

 

 

elle-hughes_unsplash-1.jpg

Ja sam prošlog novembra obišao rutu Madrid-Porto-Bilbao-San Sebastijan tj. Donostiju kako je baskijci zovu...bilo je fenomenalno ali ispostavilo se da je 10 dana bilo isuviše malo za tu akciju

Edited by ubibobi
  • +1 3
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...