Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

Ma ti levo i ajde ali ovo sto virkaju...

 

I mene takve stvari nerviraju, ali da sam čekao čist kadar mislim da bi i dalje bio na planini :D

 

Barrcode, fenomenalna. :)

Link to comment

za jedan dobar reset potrebno je 12km, 65 spratova uzbrdice, playlista po tvojoj meri i klupa na vrhu da mozes da se izvalis i kontempliras u zagrljaju sunca i povetarca ...

Link to comment

ne secam se..morala bih da pogledam ponovo

 

 

inace poslednja fotka, zgrade blize nama su holivud i nalaze se na holivud bulevaru, a one zgrade visoke u pozadini dalje to nam je Downtown LA.....njujorcanima je ovo sprdnja i zajebancija od downtown-a...

 

 

a prva i druga slika gledaju na Century City kraj i na Santa Monica grad ali i na Santa Monica Blvd. (ulica sa desne strane druge slike koja pici ka okeanu)

 

 

treca slika, brdo u pozadini je Palos Verdes, bogatiji kraj, blizu san pedra (LAX luka i kraj u kome ima najverovatnije najvise hrvata u americi). 

Edited by mustang
Link to comment

a-ha...ne, ovo je pogled oko echo parka, silver lake-a (90 stepeni ulevo od moje fotke je ovaj pogled, ili 90stepeni udesno od terminatora je holivud)ali pre ce biti iz privatnog dvorista...secate se iz rej donovana gde meksikanka vodi banchija na hiking nocu...to je taj kraj. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...