Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

jel valja tamo?

kanim vec duze vreme otici.

 

baš je sranje, vidiš po fotki

 

(preporučujem da sačekaš leto)

 

inače voda je LEDENA i u sred leta, a ja bih preporučio ono manje jezero, što je pored Crnog, nekako mi je još lepše

 

Evo dve panoramice:

 

lTpTURS.jpg

 

2ebbosi.jpg

Edited by copkillah
Link to comment

@ Glas

 

Koji je ovo mob?

 

Huawei Mate 7 (odgovorno tvrdim najbolji telefon na tržištu u smislu odnosa cena kvalitet, kupilo dva ortaka na moje nagovaranje - odlepili), ali ima i instagram filtera, što je kontam očigledno. :)

 

Kačio sam već jednu na prošlim stranama sa Durmitora, sa penanja, a biće još koja u danima koji slede.  :fantom:

Edit: Toni, na linku u spoileru ima slika sa penjanja sa Durmitora, sa aparata, pa moš overiti ako ti ova jedna nije rešila dileme...

 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

ma ici cu tamo prvom prilikom.

imo sam u srednjoj nastavnika geografije koji je stalo pricao da je durmitor drugo najlepse mesto na svetu (posle jeloustona).

doduse, lik je bas crnogorcina, ina bed uej.

Link to comment

ma ici cu tamo prvom prilikom.

imo sam u srednjoj nastavnika geografije koji je stalo pricao da je durmitor drugo najlepse mesto na svetu (posle jeloustona).

doduse, lik je bas crnogorcina, ina bed uej.

Meni je Crno jezero i ceo taj deo Durmitora takodje drugo najlepse mesto koje sam video tog tipa. Prve su naravno Plitvice  :fantom:

P. S. Nisam bio u tom Jelostonu, ali vidim da je to nesto u Americi i samim tim nema sanse da je lepo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...