Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

мени је интересантно да видим на шта ће личити друга сезона и шта може да уради пицолато, с обзиром да је причао да је ишао all in са овом, све што је у животу прочитао, успомене из родног краја, па ако прође прође, а како тврди да оће да настави са тим да буде једини сценариста...

Link to comment

Kako mega ispamovasmo topik, ali evo, što kaže jedna meni bliska osoba, muško sam pa moram da rezimiram:

 

Tebi je TD sranje zato što je kraj sranje, a sve pre toga je hudanit i onda se to ne ispuni. A ako se nešto obeća a ne ispuni, onda je apsolutno bez ikakvog obzira na sve ostalo što može da valja a što čini dobru umetnost - sranje.

 

Okej, shvatio sam šta za tebe znači "sranje".

+1

То је то.

Link to comment

na Zhotinom avataru Savićević i Kostakurta iz vremena kada ih zbližilo iskustvo crvenih na interkontinentalnom kupu, posle meča sa Velez Sarsfildom.

 

I think we should hang out!

Link to comment

Pošto Masters of Sex još nema svoju temu mogu ovde da okačim odličan youtube review poslednje epizode, i to samo zbog usputnog detalja o TD koji je ispalila žena mojih snova oko 18.-19. minuta - "True Detective was amazing until it was horrible." :Hail::wub: 

 

 

Zašto više trošiti reči posle toga? Šta još reći, osim da ću da oženim Cara Santa Mariju u nekom drugom životu...

Link to comment

Pa, najbolje sad kada Раcејаног nema da pišeš ovakve postove. I mene je sasvim ispravno ispravljao da se po padežu menja i ime i prezime, tako da si hteo da kažeš da ćeš da oženiš Karu... što je sasvim u redu.

 

Ipak, vezano za ceo tvoj post,samo još jedna osoba koja se uvlači Picolatovoj core audience samo da bi kod pobrala simpatije zato što vide na internetu da je to popularno,

Link to comment

Pih, kad pišem neko ime prezime u originalu (što je skoro uvek) ume da bude dosta rogobatno za promenu po padežima (klasični primer Demba Ba), pa ga po navici tretiram kao celinu i samo eventualno promenim nešto na jednom mestu (na kraju ako može) gde mi je zgodno. Znam da je protivzakonito, ali kakve ima veze ako već kršim pravila time što ne transkribujem ime - that's how I roll -_- U svakom slučaju neka si me ispravio, Rasejan bi bio ponosan.

 

Nema šta da se CSM uvlači Pizzolatovoj publici u sred podužeg razgovora o potpuno drugoj seriji. Samo je usput efektno potkačila TD kao deo šire priče o nepotrebnom zaglupljavanju kom televizije često pribegavaju zato što potcenjuju svoje gledalaštvo. 

Link to comment

Pa, sam si napisao da ti se Kara uvukla tom opaskom. Ne vidim da je opaska išta posebno efektna čak i u kontekstu serije o seksologiji, kojim si počeo...

Link to comment

Pošto Masters of Sex još nema svoju temu mogu ovde da okačim odličan youtube review poslednje epizode, i to samo zbog usputnog detalja o TD koji je ispalila žena mojih snova oko 18.-19. minuta - "True Detective was amazing until it was horrible." :Hail::wub: 

 

 

Zašto više trošiti reči posle toga? Šta još reći, osim da ću da oženim Cara Santa Mariju u nekom drugom životu...

 

Nema drugog života! Religija je opijum za narod!

 

Oženi je u ovom životu!

 

We might all be scented meat, but some scents are better than others.

Edited by Turnbull
Link to comment

Kasno je za ovaj, ali time is a flat circle pa imam neograničen broj pokušaja.

 

@Ajant: Opaska je efektna u kontekstu naših 128 strana tupljenja ni o čemu, žena u osam reči objasnila sve što treba da se zna.

Link to comment

a) Pisanje imena u originalu nije protivzakonito

b) Niko neće da gleda 35 minuta Youtubeta kao prilog diskusiji

c) Viniju se uvukla Kara, to treba da se ponavlja :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...