Jump to content
IGNORED

True detective


mammy two shoes

Recommended Posts

Naravno. Eno ih Iluminati gore desno, odmah ispod Kenedija - vidiš kako su oni samo mali deo cele priče?

 

201201161704.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Odgledao sam seriju, skroz je OK, naglo se popravlja posle 3-4 epizode. Glavni utisak mi je da je Martijeva žena ubedljivo najbolja riba u seriji, bolja od svih genetskih poremećaja sa kojima ju je varao, uopšte mi nije jasan taj potez.

 

Pouka: detektivi žive sa nekim svojim slučajevima ceo život. Ne znam šta ste filozofirali toliko na preko 100 strana, jebote.

Link to comment

Glavni utisak mi je da je Martijeva žena ubedljivo najbolja riba u seriji, bolja od svih genetskih poremećaja sa kojima ju je varao, uopšte mi nije jasan taj potez.

 

Meni je savršeno jasan taj potez...

 

Alexandra-Daddario-Topless-in-True-Detec

 

Link to comment

odlicna je serija. vidim da ste se bas raspisali, a nekako ne znam da li da krenem da citam sve, mada me zanima o cemu ste pisali, zapravo me zanima kako ste vi shvatili onaj portal na kraju serije. da li se pisalo o tome, pretpostavljam da jeste, i sada bih pitao, a gde ste, i na kojim stranama od ovih 114 :D

 

ako ste pisali, a ne mozete da se setite gde je bilo to, da li neko moze da rezimira u par recenica kakvi su vam utisci bili, shvatam da su misljenja podeljena, i voleo bih da cujem i jednu i drugu stranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...