Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    37

  • renne

    26

  • bergasa19

    21

  • freakns

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

there was obviously something holding back serena - upravo je prokomentarisala spikerka na es- znači to je razlog pobede palčice, ništa onda dajte titulu vrištalini

Link to comment

Anči :thumbup:Ne mogu da kažem da sam se ponadao, ali s njom je uvek tako. Pomisliš kako će da se sastavi, pa se raspadne i tako 3-4 godine.Sad bi bolje bilo da ide na Delakvu. S obzirom na domaći teren, velika je šansa da bi je pritisak pojeo. Genie je čini mi se zajebanija kao neko ko igra dobru defanzivu.

Link to comment

Gledao sam malo snimak, nije Serena bila 100%. Nebitno, Ana je igrala svoju igru i nije se obazirala, i to je jedini put do pobjede. Delakva je dobila prvi set i ako bude u četvrtfinalu, to će Ana dobiti. Zaista nema ništa spec, možda ljevoruki slajs servis i to je to. Ako bude Bušar, biće dosta teže, od nje je izgubila na Vimbldonu.

Link to comment

odgledala i ja snimak, moguće da je serena malo slabije servirala, ne znam koja joj je inače prosečna brzina servisa, pokušaću da pronađem taj podataki da uporedim sa ovim mečom danasu svim ostalim segmentima, ne vidim da joj je nešto falilo, prosto joj ana nije dozvoljavala da dominira, a i šetala ju je poprililčnoto ko uspe, ima šanse protiv serene (pogledati jelenine mečeve protiv nje)tako da mogu samo da žalim što kao takva šampionka traži jeftine izgovore, stvano sramota.ali to je serena, ni ona, kao ni rafa, ne može zdrava da izgubifujza anu naklon do poda, pre svega što je uspela da ostane smirena ceo mečkada igra bez panike, ona ima šansu protiv bilo kogae sad, samo što pre da se pregrupiše, ne mogu a da se ne setim 2008-e, kada je posle pobede nad venusjedva izvukla meč sa hantuhovomposle se u finalu protiv šarapove raspala posle prve propuštene set lopteovaj put je zrelija i iskreno se nadam da može da iznenadi pozitivno ovdefognini je zbilja ogroman komad budale.ima budala koje su mi simpatične (monf, gulbis) ali italijan ne spada u teiritantan za menejelena ako se drastično ne popravi, sutra ispadaono u prošlom meču je bila jako loša igraali kaže, nije se naspavalavidećemoi da, anino kretanje danas je bilo neverovatno, samo tako da nastavi

Link to comment

Ana je otprilike odigrala savrseno negdje od pocetka drugog seta (gledao do 3-0 u trecem), ne bi se Serena mnogo pitala o ishodu meca ni da je bila 100%. Problem je sto tako odigra jednom u 5 godina i vjerovatno ce ispasti od neke bezveznjakinje.Naravno svaka cast za ovu pobjedu, bas je surovo izdominirala. :wub: za Serenu sto nije predala.

Link to comment

za Serenu su rekli tokom meca da juce nije trenirala zbog problema sa ledjima... znaci nije bas sada izmislila da joj nesto fali...a Dudu sve vise i vise igraca nervira :lol:Bouchard surovo izdominirala drugi set, sto nije neocekivano. mnogo je kvalitetnija igracica. devojka inace prvi put igra AO

Link to comment
a Dudu sve vise i vise igraca nervira :lol:
znači, do mene je :lol:ma kako bre da me ne nervira, pa da li ste čitali njen intervju, pa ok povreda i sve to,trebalo je onda da ne izađe na teren a ne sada da tako omalovažava protivnicu ako je već izašla na teren i izgubilapazi ovo
SERENA WILLIAMS: I made a tremendous amount of errors, shots I missed I normally don't miss. I haven't missed since the '80s. I'm just not used to missing those shots.
eeeej, od 80-tih nije tako promašivala, ma ajdeosim toga, pronašla sam podatke (ko ne veruje, ima statistika na sajtu ao) o servisu i serenin prosečan servis (prvi) je bio brži samo u provm koludrugi je bio danas najbrži obično servis prvi trpi kod problema sa leđima
Link to comment
obično servis prvi trpi kod problema sa leđima
To i jeste čudno u cijeloj priči. Sa servisom nije imala nikakav problem, meni je izgledalo da se kreće lošije nego inače.Bušar sad baš dobro igra, biće dosta teško u četvrtfinalu.
Link to comment

Možda je jednostavno došla fizički nespremna. Doduše, bekende je nenormalno grešila i slala balone čak i kada nisu bili toliko teški, ne mogu da kažem da mi priča sa leđima deluje kao fikcija pošto mi je na momente i delovala kao da joj nešto fali. Ali bez obzira, ova je igrala na granici neverovanja da je to ona. :)Duda je spomenula Monfilsa, on je dečko postao karikatura. Gledao sam malo sa Nadalom, on se sprda sam sa sobom i više pravi budalu od sebe nego što mi je zanimljiv lik, mada nije da nikad nije bio.Edit: msm da je ovo ipak korektno:Q. You have been struggling with your back in practice?SERENA WILLIAMS: And how do you know that?Q. That's my job to know that.SERENA WILLIAMS: Yeah, it's okay, you know. It wasn't the best, but, you know, it was all Ana today. I thought she played really well.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...