Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    37

  • renne

    26

  • bergasa19

    21

  • freakns

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sad gledala kvote na williamhill-u i baš mi deluju preterano sigurni u novakane znam kako to tamo ide (kladioničarski sam analfabeta) ali ako se kote uopšte menjaju do kraja (na pobednika), pretpostavljam da će se razlika između novaka i nadala smanjivatisa svaikm narednim mečom
1.95 je bila pre početka turnira, znači da lepo pada kvota, tj. raste mu uloga favorita
Link to comment
Oko 10. Negde manje, negde vise. Pitanje je samo da li Fognini moze do seta, ja ne verujem.
pa na Noleta je 1.01 :D barem na bwinKo je video 1,65? cinilo mi se malo velika kvota. To protiv Nadala bude, ako bude...da ce sutra biti 3:0 je 1.25Na 3-1 se moze probati (4,75), posto je dnevni termin i nece mu se zuriti, mozda ispusti 3i set da se opusti. A uostalom, ko zna, Fabio mozda odigra mec zivota :)
Link to comment

Očigledno svi igraju dobro od favorita, jedino što može da se kaže da je moguć faktor prednosti Novaku je eventualna svežina zbog lakšeg žreba, ima u drugoj polovini da bude klanica. Mada ni to ništa ne mora da znači. Jbg, valjda je to lepota igre i ovako dobre konkurencije. Sve je moguće i biće jebačkog tenisa na pretek pred kraj.

Link to comment
pa na Noleta je 1.01 :D barem na bwinKo je video 1,65? cinilo mi se malo velika kvota. To protiv Nadala bude, ako bude...da ce sutra biti 3:0 je 1.25Na 3-1 se moze probati (4,75), posto je dnevni termin i nece mu se zuriti, mozda ispusti 3i set da se opusti. A uostalom, ko zna, Fabio mozda odigra mec zivota :)
1.65 je na osvojen turnirПослато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...