Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Australian Open 2014

Featured Replies

umesto da ti ga bude žao... dečko je iskompleksiran bukvalno do jaja. njemu treba jedan Safin za trenera

  • Replies 265
  • Views 27.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

umesto da ti ga bude žao... dečko je iskompleksiran bukvalno do jaja. njemu treba jedan Safin za trenera
ne razumem da li si se nadovezao na moj post, i ne razumem uopšte na koga misliš

Nadal ponekad preteruje u ozbiljnom pristupu svakom poenu.Razumem da se bori da ga osvoji,ali nije bas svaki pitanje zivota ili smrti.

  • Author
melburn-jaja-australijan-open-vrucina-foto-ap-1389866884-428703.jpg

sutra oboje naših na lejveru u večernjem terminuprvo ana protiv stosurove, onda novak protiv istominabiće ani teško, nisam optimistanije ona lik koji će da se izboti i sa publikommada, i ona je omiljena u ozilendu, bila im je snajka onomad :fantom:

Delpo ispao.

Evo i ja gledam. Definitivno ispao.

Ana ce da opere Stosurku :fantom:

Definitivno ispao.
To.Nije.Istina.Mučeni Delpo kad god ga ubace u neku kombinaciju mogućeg iznenadjenja, on iznenadi :lol:Bojana :mellow: Nema tog žreba koji će da je odvuče malo dalje na nekom not-Baku turniru.I nemojte po Sem stvarno, retko simpa cura u intervjuima.Ali nemam ništa protiv da sutra odigra nešto iz repertoara "standardan AO za nju"JJ ima još koliko prekosutra da zabrane ulaz u Japan :s_w:
ne razumem da li si se nadovezao na moj post, i ne razumem uopšte na koga misliš
nanaNadala. mene ne nervira kako on igra, osim kad ga "sere" protiv Noleta. Mene nervira kako se on ponaša, kako reprezentuje tenis. ne ispoljava neko autoritet što mislim da bi najbolji u svetu trebao da može. Izdresirani ni ne želi da ga ima jer ne meša posao sa ni čim, skroman je ili je to nešto drugo...? Takav N'1 lik ide u prilog jedino njegovom treneru koji je uradio dobar posao.Rođa je isto bio skroman, ali impozantan, staložen i čini mi se nekako na mestu, kad je pao pokazao je slabost ali to je ok, izdržao je. Pričam kao navijač, da, ali ono što je Nole radio je bila druga krajnost, preterao je sestro/brate ponekad. Jel mu slava udarila u glavu? rekao bih da nije ali malo je falilo, dovoljno je bilo ipak da izgubi primat, što je i dobro.

Gasquet out, dobi Robredo. Fognini lagano protiv Querreyja...

kvota da djovak osvaja ao 1.65 :ojel to toliko sigurno?

Ni 1.05 nije 100% sigurno...znaci na Fogninija iznad 3.30

ja sad gledala kvote na williamhill-u i baš mi deluju preterano sigurni u novakane znam kako to tamo ide (kladioničarski sam analfabeta) ali ako se kote uopšte menjaju do kraja (na pobednika), pretpostavljam da će se razlika između novaka i nadala smanjivatisa svaikm narednim mečom

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.