Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    37

  • renne

    26

  • bergasa19

    21

  • freakns

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

umesto da ti ga bude žao... dečko je iskompleksiran bukvalno do jaja. njemu treba jedan Safin za trenera
ne razumem da li si se nadovezao na moj post, i ne razumem uopšte na koga misliš
Link to comment

sutra oboje naših na lejveru u večernjem terminuprvo ana protiv stosurove, onda novak protiv istominabiće ani teško, nisam optimistanije ona lik koji će da se izboti i sa publikommada, i ona je omiljena u ozilendu, bila im je snajka onomad :fantom:

Link to comment
Definitivno ispao.
To.Nije.Istina.Mučeni Delpo kad god ga ubace u neku kombinaciju mogućeg iznenadjenja, on iznenadi :lol:Bojana :mellow: Nema tog žreba koji će da je odvuče malo dalje na nekom not-Baku turniru.I nemojte po Sem stvarno, retko simpa cura u intervjuima.Ali nemam ništa protiv da sutra odigra nešto iz repertoara "standardan AO za nju"JJ ima još koliko prekosutra da zabrane ulaz u Japan :s_w:
Link to comment
ne razumem da li si se nadovezao na moj post, i ne razumem uopšte na koga misliš
nanaNadala. mene ne nervira kako on igra, osim kad ga "sere" protiv Noleta. Mene nervira kako se on ponaša, kako reprezentuje tenis. ne ispoljava neko autoritet što mislim da bi najbolji u svetu trebao da može. Izdresirani ni ne želi da ga ima jer ne meša posao sa ni čim, skroman je ili je to nešto drugo...? Takav N'1 lik ide u prilog jedino njegovom treneru koji je uradio dobar posao.Rođa je isto bio skroman, ali impozantan, staložen i čini mi se nekako na mestu, kad je pao pokazao je slabost ali to je ok, izdržao je. Pričam kao navijač, da, ali ono što je Nole radio je bila druga krajnost, preterao je sestro/brate ponekad. Jel mu slava udarila u glavu? rekao bih da nije ali malo je falilo, dovoljno je bilo ipak da izgubi primat, što je i dobro.
Link to comment

ja sad gledala kvote na williamhill-u i baš mi deluju preterano sigurni u novakane znam kako to tamo ide (kladioničarski sam analfabeta) ali ako se kote uopšte menjaju do kraja (na pobednika), pretpostavljam da će se razlika između novaka i nadala smanjivatisa svaikm narednim mečom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...