Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    37

  • renne

    26

  • bergasa19

    21

  • freakns

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

свака част вавринци на разбијању монотоније кад су у питању освајачи гс-ова :thumbsup:такође, имам утисак да ће за једно две до три године рафа бити играч са највише гс титула у историји

Link to comment
kakvo znacenje?
U poslednjih nekoliko godina za svakog igraca koji je u tom trenutku van Velike Cetvorke osvajanje GS turnira, narocito na nespecijalizovanoj podlozi, je nevidjeni raritet. Ali bukvalno nevidjeni, niko ga nije video. Za mene je ovo jedno od vecih teniskih iznenadjenja mozda u poslednjih dvadesetak godina.
Link to comment
Za mene je postala realnost posle pobede nad Novakom.
:heart:

:lolol:победа над ђоковићем сама по себи не значи пуно, само на прошлом вимблдону смо имали испадање рафе и федерера у раној фази и још неколико таквих случајева у протеклим годинамато што се вавринка није зауставио на нолету него је ишао јако до самог краја чини ово великим подвигом и свака му част на томе, у време кад је већ постало само питање ко ће са ким играти у полуфиналу и када је малтене једина неизвесност била да ли ће четврти полуфиналиста можда бити цонга или дел потро, ово што је станислав урадио је јако пријатно освежење

Edited by Dionysos
Link to comment

bila sam sprečena da gledam meč, nisam čitala ni forum, možda ponavaljam već rečeno, nema veze.daklestanislasu :Hail: :Hail: :Hail:zato što je uzeo trofej u svom prvom gs fnaluzato što je to uradio protiv rafe u svom 13-tom meču i nakon 12 porazazato što je pre toga dobio i suverenog vladara ovog terena u poslednje tri godinei na kraju, najveći :Hail:zato što je spasao tenis i što ću nastaviti da ga gledam

Link to comment

od rg-a 2011, odigrano je 11 gs turnira od kojih je novak osvojio 3na svih ostalih osam je pobednik morao preko njegane znam da li je to dobro ili ne :unsure:verovatno ne, jer su se nagomilala izgubljena finala (mislim da je 6:6 trenutno)

Link to comment
od rg-a 2011, odigrano je 11 gs turnira od kojih je novak osvojio 3na svih ostalih osam je pobednik morao preko njegane znam da li je to dobro ili ne :unsure:verovatno ne, jer su se nagomilala izgubljena finala (mislim da je 6:6 trenutno)
od rg 2012 odigrano je 8 gs, od kojih je djoker uzeo 1- što je katastrofalno za igrača koji se nalazi u prime periodu svoje karijere- u finalima gs-ova djoker ima 6 pobeda i 5 poraza
Link to comment
od rg-a 2011, odigrano je 11 gs turnira od kojih je novak osvojio 3na svih ostalih osam je pobednik morao preko njegane znam da li je to dobro ili ne :unsure:verovatno ne, jer su se nagomilala izgubljena finala (mislim da je 6:6 trenutno)
Wimbledon 2011, US Open 2011, AO 2012, AO 2013. znaci cetiri :Pizgubio je finala RG2012, US Open 2012, Wimbledon 2013, US Open 2013. polufinala RG 2013 i Wimbledon 2012. i sada cetvrtfinale AO...
od rg 2012 odigrano je 8 gs, od kojih je djoker uzeo 1- što je katastrofalno za igrača koji se nalazi u prime periodu svoje karijere- u finalima gs-ova djoker ima 6 pobeda i 5 poraza
u finalima je 6-6.pobede: AO 2008 vs Tsonga, AO 2011 vs Murray, Wimbledon 2011 vs Nadal, US Open 2011 vs Nadal, AO 2012 vs Nadal, AO 2013 vs Murrayporazi: US Open 2007 vs Federer, US Open 2010 vs Nadal, RG 2012 vs Nadal, US Open 2012 vs Murray, Wimbledon 2013 vs Murray, US Open 2013 vs Nadaljebote, koliko ja nepostrebnih informacija imam u glavi :(
Ma da, katastrofa od tenisera.
znas ono kada smo bili deca, pa niko sretniji kada ti mama dadne makar stanglu cokolade za kuvanje... a onda dodje nova godina i paketici, pa nista sem Milke do marta meseca neces ni da pogledas... e to se zove zasicenost i razmazenost. kao pojava vrlo cesta za navijace iz fotelje(u koje upadamo i ti i ja verovatno, samo izgleda da bas volimo cokoladu!)
Link to comment
Ma da, katastrofa od tenisera.
možda je to za njega super rez ali ja spadam u navijače koji su očekivali da završi karijeru sa 10+ gs titula i da ako ne stigne olderera ono barem ima više gs titula od rafaborga kada završi karijeru, skromno znam ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...