Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    37

  • renne

    26

  • bergasa19

    21

  • freakns

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta njegova dominacija je bila bez jakog rivala, To je činjenica. Ne znam šta ti nije jasno.
jbt, ko gluvi telefonija sam upravo pričala da i bez izrazito jakog rivala može da se ispadne u ranoj fazi gs-afedereru se to ipak nije događalopa lepo sam ti navela nadalov primerzanemarimo ispadanja od novaka, feda, pa i marija, ali zašto je ispadao od ostalih ? je li zato što su jaki rivali ili šta ?
Link to comment

Mnogo je veci uspjeh osvajati slemove u jacoj konkurenciji nego "ne ispadati rano" u slabijoj. Sta vrijede Novaku sva finala i polufinala kad nema titula.Fed ima samo jednu jedinu prednost trenutno a to je broj slemova. Kad to nestane, nestaje i prica o fedu kao goat-u.

Link to comment

ma ta priča oko snage konkurencije je totalno relativnaza koju godinu će biti priča kako je nadal osvojio ovaj ao u jakoj konkurencijia to što je fed pred penzijom, marej rekonvalescent, novak sa boljkom znamo već kojom da ne prostačim, to će se zaboraviti

Link to comment

Finale Nadal-Vavrinka po meni najpravednije u ovom trenutku. Dva igraca koja su odgirala najbolje na turniru... Navijacu verovatno za Vavrinku, ali mislim da ce Nadal relativno lagano da osvoji.

Link to comment
pa obzirom da Wawa nije jos uzeo set Nadalu, mislim da je izvesno ko uzima :)
To je bilo izvesno jos kad je Novak ispao. Fed je dao sve od sebe ali nema on vise taj kvalitet.
Link to comment
vjerovatno ni nadal ne bi bolje izabrao protivnike za zavrsnicu.
Svejedno je ko bi mu dosao. Minimalne su sanse da njega bilo ko osim Novaka pobedi u bilo kojem GS finalu. Kad je on poslednji put uopste izgubio finale GS-a od bilo koga ko nije Djokovic? Mora da je proslo nekoliko godina od tada.
Link to comment

Nije gotovo dok ne bude gotovo. Medjutim, s obzirom na to koliko Rafa ne lezi Vavi (na sta, uostalom, ukazuje I medjusobni skor), tesko ce potonji nesto vise uraditi. Osim ako se Rafa, daleko bilo, povredi.

Link to comment
Svejedno je ko bi mu dosao. Minimalne su sanse da njega bilo ko osim Novaka pobedi u bilo kojem GS finalu. Kad je on poslednji put uopste izgubio finale GS-a od bilo koga ko nije Djokovic? Mora da je proslo nekoliko godina od tada.
pa samo od dva covjeka je gubio gs finala, pri cemu od jednog poslednji put prije sest i po godina.
Link to comment
Kad je on poslednji put uopste izgubio finale GS-a od bilo koga ko nije Djokovic? Mora da je proslo nekoliko godina od tada.
2007, finale w od federeradakle, prošlo 6,5 godinasa novakom je 3:3 u finalima gs-ovaed.timmi bio brži Edited by duda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...