Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014


renne

Recommended Posts

Evo sta kazu kladionice: Meridian izbacio kvote: Nadal 1.15, Wawrinka 4.80. Da Wawrinka osvoj set 1.90. 3:0 za Nadala 1.80, 3:1 kvota 3.00. Broj gemova 37.5 (manje 1.80, vise 1.90). Sve u svemu, nema sta da se igra. :D

Link to comment
  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    37

  • renne

    26

  • bergasa19

    21

  • freakns

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vavrinka će po meni sigurno osvojiti set, a nije daleko ni od pobede. Ta statistika je važila za onog starog Vavrinku. Ovo je sada potpuno drugi igrač.

Link to comment
Evo sta kazu kladionice: Meridian izbacio kvote: Nadal 1.15, Wawrinka 4.80. Da Wawrinka osvoj set 1.90. 3:0 za Nadala 1.80, 3:1 kvota 3.00. Broj gemova 37.5 (manje 1.80, vise 1.90). Sve u svemu, nema sta da se igra. :D
ja da se kladim stavio bi pare na nadala, 3,25 je giveaway ;)
:fantom:
Link to comment

Sto se zenskog turnira tice, voleo bih da osvoje obe, ali posto ce se to tesko desiti, navijam za Cibulkovu pre svega zato sto ce joj se tesko ponovo ukazati ovakva sansa. A i izbacila ja Sarapovu i Radvansku. Mada ne verujem u cudo.

Link to comment
Vavrinka će po meni sigurno osvojiti set, a nije daleko ni od pobede. Ta statistika je važila za onog starog Vavrinku. Ovo je sada potpuno drugi igrač.
Ja nesto mislim da ce biti 3:0 za Rafu i da je Vava miles away od pobede. Vidit cemo...
Link to comment

Domi je, imam osećaj, toliko na turu, da je neverovatno da joj je ovo prvi veliki rezultat, čak i da izgubi.Kao i kod većine na WTA najčešće je kolje glava, gledao sam protiv Šarapove, drugi set je razbija, vodi 5:0 i onda raspad do 5:5, mislim kako bre. Pritom, Maša nije digla svoju igru drastično, već je samo prestala sa razbacivanjem poena.Dobro, valjao bi joj i koji cm, 161 je baš malo, mada servira ok s obzirom na tu činjenicu.Realno je da Li uzme, bolja je, mada i ona ima faze kad ne može vola da ubode.Sve osim 3:0, eventualno 3:1 za Rafu bi bilo iznenadjenje. Uvek ima rezervni položaj napada na jednoručni bekend, koliko god da ga Vava bude udarao dobro i u penjanju. Još je Sten i kabastiji od Gaskea, Feda ili Kolija, pa će verovatno morati da ga udara češće kao pokušaj vinera, zbog inercije. Istina, zbog toga je opasniji ako ga krene, ali videćemo koliko može da izdrži.

Link to comment

yup... na listi, Rafa i Novak su svet za sebe, ali od 3. do 8. je nevidjena guzva na listi.Murray ako se ne oporavi potpuno do IW/Miami, najebo je ko zuti, moze lako da mu se desi da bude outside top5 na Wimbledone...inace, Rafa ode na ~4000 poena prednosti(ide na skoro 5000, ali ce izgubiti 900 na boraniju sto je skupljao po juznoj americi). do RG brani 5600, Novak nesto preko 2000... znaci ako hoce da ga prestigne, mora da ga pobedi u Parizu :)doduse, Rafa ce da vrati to na Wimbledone, but who cares ako NJole uzme Pariz :DEDIT: ovo je racunica pod uslovom da opali Wawi tri samara u nedelju, ali mislim da u to ne treba sumnjati :D

Edited by freakns
Link to comment

rafaborg je realno nedostižan do usopobedom u finalu beži djokeru 4500 poena, u februaru brani 750 poena, djoker 500u finalu ce školovati stana, bice laganih 3 -0

Edited by gone fishing
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...