Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

10 minutes ago, morgana said:

na mom kiosku su bile na vidnom mjestu. obavila sam gradjansku duznost, cisto da ne bude remitende. 

ne valja kad nema remintende.   :)

 

sto se novine tice, mrzi me da izlazim na ovu vrucinu ali sam izuzetno skeptican prema ideji da web redakcija pravi novine. ovo se sprema vec par meseci pa mozda i napune prvih nedelju dana stampe. novinari /fotografi nauceni na nasim web medijima ne znaju kako se radi u novinama. ne moze sve sto napises/snimis da stane u cca 24 strane (kad se odbiju oglasi i ostale drangulije od stampanih 32). to ce za mesec dana da izgleda udrobljeno kao agencijski bilten. jos na sve to, krecu usred leta kada idu vesti 'mis u flasi piva' itd.

zelim im srecu, kao i svima, ali strepnja mi ipak jaca od nade.
 

Link to comment

Nikad cuo za novie Novu.

Jutros u kupovini u Idei, Banovo brdo, trazeci Politiku za caleta naletim na Novu. Pitam se, gle, nisam znao da ovi sa TV imaju novine. Od kad?

 

Dodjem ovde i vidim topik.

 

Dake, prisutna je.

Link to comment

I ja kupih dnevne novine posle jedno milijardu godina. Nisam se raspitivala da li ih imaju, nego ih izela kada sam ih (na četvrtom) spazila, pre nisam.

Nisam još čitala, ako budem, čitaću intervju Halida Bešlića o poeziji.

Link to comment

Kod komšinice na Vračaru kupio pretposlednji primerak jutros oko pola deset. Informeri i ostale pizde materine spremni za remitendu.

Reklo bi se da im je dobro krenulo.

Link to comment

Od dva komada koja su im stigla? :)

Ja bacio pogled kod mene u komšiluku jutros oko 09h. Bilo dosta komada preostalo svih novina.

Link to comment
On 30.6.2021. at 16:51, Tihajeza said:

I ja kupih dnevne novine posle jedno milijardu godina.

pa čime onda pereš prozore?

  • Haha 5
Link to comment

Žena dobila Nova novine na ulici za dž...
Ne mogu ja ovo, ali za mene ovo nije pravljeno...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

srpski telegraf, nedeljno izdanje 10 dinala + bonžita

na formatu nove

 

dobro su im prodrmali kavez

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Voditeljka jutarnjeg programa TV "N1" Minja Miletić dala je otkaz na toj televiziji, piše “Blic”.

 

Ona prelazi na televiziju "Euronews" gde će imati autorsku emisiju, a pored toga biće i izvršni direktor programa i član programskog saveta "Euronews".

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...