Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

ljudi moji, ja sam prošle godine živela u radmilovcu (opština grocka), nin i vreme ni na trafikama, ni u maksiju, nigde... jednom sam našla vreme na benzinskoj pumpi, ali broj star dve nedelje :lol:

Link to comment

U lokalnom Šop en go Nova uredno pored Informera, Danas na svom uobičajenom mestu. Idem uskoro u veliki Maxi pa ću da izvidim situaciju tamo. Fin tabloid, i po formatu i po sadržaju. Urednik im bio jutros na N1, kao pristojni tabloid da vas ne bude sramota da stavite pred decom na sto. :happy:

Link to comment

Bilo bi malo bezveze i truba da to sve odmah profunkcionise i bude svuda u prodaji...Cak i da Vucic izadje i javno kaze "Evo, prodaja ide svuda slobodno".

 

Da treba da se kladim, pre bih stavio pare da te novine nece postojati za tri meseca..izglednije mi je to nego da sve ide glatko.

Link to comment

Postojace, ali ja zaista ne verujem u neki bum i da ce sada masa ljudi sto kupuje/cita Informere i slicno djubre krenuti da kupuje Novu i konacno progledati u kakvoj zemlji zivi. To su ljudi koji da bi se sto bolje informisali i da im nista ne promakne kupe i Alo i Informer recimo. I sad ce kao da se prebace na Novu iza koje stoji ljudi koji su tajkuni, lopovi, zele da ubiju predsednika, itd. Tako im se servira u novinama koje su do sada citali redovno.

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Dođe mi da se iscimam do kioska da kupim iako mi se ne čitaju, samo da učestvujem u nerviranju onog paćenika.

 

Razmisli još malo. Ipak je veliki cim prošetati se do novinskog kioska.

Link to comment
1 minute ago, Willow said:

 

Razmisli još malo. Ipak je veliki cim prošetati se do novinskog kioska.

A ti znaš koliko ja imam do kioska?

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

svidža mi se forumski entuzijazam

:)

Znak sigurne propasti.:fantom:

 

Ako bude režimskog pritiska, neće biti u vidu otvorene represije, nego izokola, da bi se okrenulo na: eto vam, tržište je tako rešilo.

Link to comment
48 minutes ago, James Marshall said:

A ti znaš koliko ja imam do kioska?

7km uzbrdo?

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

na mom kiosku su bile na vidnom mjestu. obavila sam gradjansku duznost, cisto da ne bude remitende. 

i na šta liči

Link to comment

ma ok. nema danas nesto aktuelnosti. vucic, neki akademik na dvije strane, petnica, opsta mjesta, dosta kulture i zabave, kao blic prije nego sto je posao u tri picke materine. nije nesto sto me zanima i nije dno. format je dobar.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...