Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Čuvena novinarka Gordana Suša preminula je danas posle duge i teške bolesti u 75 godini života, potvrđeno je za Nova.rs.

 

Posle diplomiranja na Fakultetu političkih nauka, novinarstvom se bavi od 1970. prošlog veka. Radila u Radio Beogradu, Televiziji Beograd, Yutel-u, VIN produkciji, poslove od reporterskih do glodurskih. Pisala za Našu Borbu, Oslobođenje, Nezavisne, Blic… Bila predsednica NUNS-a i članica Saveta REM.

 

 

  • Tužno 9
Link to comment

a brena i saša popović napuštaju grand, ono zabava za zaposlene i sve što ide uz to

 

znam dosta ljudi koji su sa njima sarađivali i niko nije rekao ni jednu negativnu stvar za njih(pre svega za popovića) kao poslodavca

  • +1 1
Link to comment
a brena i saša popović napuštaju grand, ono zabava za zaposlene i sve što ide uz to
 
znam dosta ljudi koji su sa njima sarađivali i niko nije rekao ni jednu negativnu stvar za njih(pre svega za popovića) kao poslodavca
Potvrđujem ja ne#to malo i druga polovina malo više...
Radi se, no to što pogodiš to se dobija sigurno i na vreme...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

U prevodu odzvonilo je Grandu i kao produkciji i kao brendu. Nije mi jasno koja je bitna razlika izmedju Granda i IDJ-a. Na slicnu muzicku formu se oslanjaju na kraju krajeva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...