Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

39 minutes ago, gagilija said:

Ni ja ne kapiram. B92 je postao 02 pa sad menja-vraća ime na B92? Kakva kinta? Kome?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 

Sad kao nešto kukaju oni koji su onomad prodali ime za lovu.

Kapiram da se na to mislilo.

Link to comment
Na televiziji N1 nedavno je prikazan četvorosatni dokumentarni film "Vladalac" kao prljava kampanja prema politici predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Film odiše mržnjom i netrpeljivošću prema predsedniku Srbije

Večeras u 20 sati na televiziji Pink biće emitovan film "Progon" - dokumentarac o filmu "Vladalac".

Ne propustite - TV Pink 20 sati!

 

 

Njih je film bas pogodio :D

Link to comment
36 minutes ago, Milosh76 said:
Na televiziji N1 nedavno je prikazan četvorosatni dokumentarni film "Vladalac" kao prljava kampanja prema politici predsednika Srbije Aleksandra Vučića. Film odiše mržnjom i netrpeljivošću prema predsedniku Srbije

Večeras u 20 sati na televiziji Pink biće emitovan film "Progon" - dokumentarac o filmu "Vladalac".

Ne propustite - TV Pink 20 sati!

 

 

Njih je film bas pogodio :D

:lolol: odlicno

Link to comment

"Vladalac" je , mora se priznati, prilicno sranje, osim rotiranja 5 likova koji "analiziraju" Vucica poput moje babe, lose su iskorisceni postojeci dokumenti i nisu neposredno dokazane tvrdnje tako da ce degenerik iz pinka imati bal.

 

 

Link to comment
12 minutes ago, 3opge said:

"Vladalac" je , mora se priznati, prilicno sranje, osim rotiranja 5 likova koji "analiziraju" Vucica poput moje babe, lose su iskorisceni postojeci dokumenti i nisu neposredno dokazane tvrdnje tako da ce degenerik iz pinka imati bal.

 

 

 

Jeste da oni ne prave film 6 dana nakon emitovanja ovog, djeluje mi da će biti još spremniji nego ovi prvi. Biće to zapravo trosatna emisija u kojoj će gostovati DJV, Krlo i par drugopozivaca obožavatelja predsjednika gdje će iznositi tvrdnje da Lekić šmrče rasitnjene trodone a Branka Prpa baca po pola naručene nepojedene pice u smeće, sa sve video i foto prilogom. 

Link to comment

Režimski kerberi kevću zbog ''prljave kampanje'' :D Baš sam pre neki dan video nesrećnog Krla na Pinku, kaže da N1 ne izveštava objektivno i da satanizuje neistomišljenike. Pa jbt...šteta što licemerje ne boli.

Link to comment
5 minutes ago, mraki said:

Oni se baš trude da “Vladalac” ne prodje neopaženo, svaka čast!

 

i da dodatno iziritiraju vucicevim likom babe koje na pinku cekaju turske serije il farmu

presrase, kako ne vide da im je to medijsko silovanje kontraproduktivno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...