Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ma uzasna je.Ono kad gledas nekog novinara dok radi svoj posao (pogotovu te antirezimske, ostali me nikad nisu ni zanimali nesto), moze da ti se dopadne ili ne kako vodi dijalog, intervju, a s obzirom na to da su tada uvek prisutni uglavnom aktuelni problemi i pitanja, nema mnogo tu prostora za neke zakljucke van strogo spoljasnjih utisaka, da li ti odgivara kako navodi sagovornika ili ti ne odgovara. Recimo Jugoslav Cosic mnoge nervira sto precesto prekida onog preko puta, nikako da odapne recenicu ili isto tako Olja B.  
Ali ovde vidis lepo njihove licne stavove i razmisljanja, pa sam malo iznenadjena.
 
 
 
 
 
 
Da, plićak je.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Ne znam gde bih dela ovaj svoj komentar, dvoumila se izmedju ovog mesta i Koga pratiti na tw, pa ajd ovde jer su obe novinarke, a ono mesto je ipak za razbribrigu.
 
Gospodja Antonela Riha me ekstremno nervira i izludjuje i po svojim stavovima i u svom razmisljanju. Od 10 tvitova sa 9 se necu sloziti sa njom i moram na blok da je stavim, jer mi non-stop iskace. Kruta, uskogruda, nezanimljiva, dosadna, vrlo cesto neke stvari kao da ne razume -.- a o svemu ima misljenje.
 
Za razliku od nje Tanja Jorda mi je pa sve suprotno, duhovita, cinik, razumna...
 
Eto, morala sam negde da napisem.
 
 
Isto...potpuno isprazno stvorenje ta Riha

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
 
 
 
Nestalo para sa SKY i Reuters-a...pa sas gleda odakle vetrovi duvaju i dje su novci..pa da se tome prikloni jatu.
On je odavno batalio to. BTW, i zvanično je penzioner...
Zar nije Jaksa jos u onom cudu AntiDOT?
Imao je neku "odjavu" tipa :
Lepo je bilo, čekaju nas novi zadaci...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

:mad:

curi je samo dosadilo da ustaje u pola noći da bi vodila jutarnji program, kao da je nekakva početnica, nikako da joj daju neku autorsku emisiju tipa upitnik npr

- sada će kod željka da radi isto to, samo što će ustajati sat ranije nego na rtsu :happy:

Link to comment

Ma, pričao sam, to je rutina[emoji769] kod masnokosg narkomana.
Ali to je kad ti tresne kintu na sto i ti više niti slušaš šta ti on priča, niti šta ti pričaju ljudi koji su prošli kroz to...
Tako i treba...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...