Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Udruženje kreativnih industrija pri Vladi Srbije predložilo Jakšu Šćekića za člana REM-a 
 
[emoji38]ol:
A brate, on se neće smiriti dok ne zasedne u PTC...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
24 minutes ago, Frank Pembleton said:

A brate, on se neće smiriti dok ne zasedne u PTC...



... Shiit has hit the fan...
 

Baš je gadan, realno najperfidniji naprednjački bot. Ima i ona neka pisanija na sajtu Marka Matića, gdje je polivao po RTS-u, sve nešto fino, u rukavicama, ko fol objektivno, a zapravo sa agendom "svi su isti" i "nisu ovi na vlasti i loši, eto, kao rade nešto". Najgora vrsta botine. 

Link to comment
41 minutes ago, Frank Pembleton said:

A brate, on se neće smiriti dok ne zasedne u PTC...



... Shiit has hit the fan...
 

zar jaksa nije bio neki nezavisni novinar? sta mu se desilo pa da botuje za zvalavog?

Link to comment
Baš je gadan, realno najperfidniji naprednjački bot. Ima i ona neka pisanija na sajtu Marka Matića, gdje je polivao po RTS-u, sve nešto fino, u rukavicama, ko fol objektivno, a zapravo sa agendom "svi su isti" i "nisu ovi na vlasti i loši, eto, kao rade nešto". Najgora vrsta botine. 
Nije bot. Zaista nije.
Prosto čovek koji ne može da zauzda sopstvenu ambiciju.
I zato zapravo opasniji.
To je taj deo ovog društva koje je AV "usisao" i koji prave zapravo veću štetu.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nije bot. Zaista nije.
Prosto čovek koji ne može da zauzda sopstvenu ambiciju.
I zato zapravo opasniji.
To je taj deo ovog društva koje je AV "usisao" i koji prave zapravo veću štetu.



... Shiit has hit the fan...
 

 

Dobro, nazovimo ga "oportuni" ili "nesvjesni" bot. Ja sad pod bot gledam ko u čiju korist radi (cui bono), kakva su im tumačenja i odnos prema trenutnim događajima, kod koga gostuju, ko im je primarna meta, koga nikad ne napadaju, to da li je formalno na platnom spisku mi je iskreno potpuno nebitno. Ima par linija, tema, koje kad odradiš cross reference, ako se poklopi, jasno ti je da se radi o igračima vlasti. To je trenutno pitanje bojkota, to da li polivaju po opoziciji, pitanje odnosa prema CG. Još ako te hvale ovi iz vlasti, nema greške. 

Link to comment

REM brani Hepi i Pink od crnogorskog REM-a, ne vide diskriminaciju u programima navedenih televizija :lolol:

 

Pa tačno će me natjerati da počnem da navijam za Mila

 

Pazi, neko u nekoj drugoj državi odlučio da ukine one trovačnice i sad se naši pozivaju na to da je REM regularno izdao licence tim sranjima od TV, pa su sad svi u obavezi da trpe ta govna iz BG, čak i ako su u drugoj državi :lolol:

 

 

Link to comment

Mislim, ne znam kako nazvati Sarapine i Marićeve komentare, ono je za Nirnberga, nije ono raspirivanje nacionalne netrpeljivosti, ono je ratni zločin 

Link to comment

Ne znam gde bih dela ovaj svoj komentar, dvoumila se izmedju ovog mesta i Koga pratiti na tw, pa ajd ovde jer su obe novinarke, a ono mesto je ipak za razbribrigu.

 

Gospodja Antonela Riha me ekstremno nervira i izludjuje i po svojim stavovima i u svom razmisljanju. Od 10 tvitova sa 9 se necu sloziti sa njom i moram na blok da je stavim, jer mi non-stop iskace. Kruta, uskogruda, nezanimljiva, dosadna, vrlo cesto neke stvari kao da ne razume -.- a o svemu ima misljenje.

 

Za razliku od nje Tanja Jorda mi je pa sve suprotno, duhovita, cinik, razumna...

 

Eto, morala sam negde da napisem.

 

 

Link to comment
Ne znam gde bih dela ovaj svoj komentar, dvoumila se izmedju ovog mesta i Koga pratiti na tw, pa ajd ovde jer su obe novinarke, a ono mesto je ipak za razbribrigu.
 
Gospodja Antonela Riha me ekstremno nervira i izludjuje i po svojim stavovima i u svom razmisljanju. Od 10 tvitova sa 9 se necu sloziti sa njom i moram na blok da je stavim, jer mi non-stop iskace. Kruta, uskogruda, nezanimljiva, dosadna, vrlo cesto neke stvari kao da ne razume -.- a o svemu ima misljenje.
 
Za razliku od nje Tanja Jorda mi je pa sve suprotno, duhovita, cinik, razumna...
 
Eto, morala sam negde da napisem.
 
 
Al si se usrećila sa obe...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Jednom sam Rihu napušio i ljudi mi lajkovali... 

Ma uzasna je.Ono kad gledas nekog novinara dok radi svoj posao (pogotovu te antirezimske, ostali me nikad nisu ni zanimali nesto), moze da ti se dopadne ili ne kako vodi dijalog, intervju, a s obzirom na to da su tada uvek prisutni uglavnom aktuelni problemi i pitanja, nema mnogo tu prostora za neke zakljucke van strogo spoljasnjih utisaka, da li ti odgivara kako navodi sagovornika ili ti ne odgovara. Recimo Jugoslav Cosic mnoge nervira sto precesto prekida onog preko puta, nikako da odapne recenicu ili isto tako Olja B.

 

Ali ovde vidis lepo njihove licne stavove i razmisljanja, pa sam malo iznenadjena.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
On 10.2.2020. at 18:43, bradilko said:

zar jaksa nije bio neki nezavisni novinar? sta mu se desilo pa da botuje za zvalavog?

 

 

 

Nestalo para sa SKY i Reuters-a...pa sas gleda odakle vetrovi duvaju i dje su novci..pa da se tome prikloni jatu.

Edited by SNARC
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...