Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

On 5.2.2020. at 10:53, Filozof manijak said:

Hvala, ali mi i dalje nije dalo odgovor na pitanje, ko stoji iza njih?

Po svoj prilici Đilas, što je naravno teško dokazivo. On ih ubedljivo najviše retvituje, a ne zaostaju puno ni njegove istaknute stranačke kolege iz Stranke slobode i pravde: Borko, Bastać i Marinika.

 

https://twitter.com/search?q=direktno.rs&src=typed_query

 

 

Edited by vememah
Link to comment

ja evo sad prvi put cujem za njih

 

pa ovo je uz "novine" koje reklamiraju ono sto su neki forumasi ovde prizeljkivali, opozicioni odgovor na sve informere

 

odlicno!

samo da zazivi, pa da srbin sa uzivanjem prati sve to rvanje u blatu govnima

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ako je ovaj Đorđe Stefanofić onaj kojeg znam on je bio i u Press-u

Prilično je izvesno da je taj, bio je umešan i u druga Đilasova muljanja.

https://www.cins.rs/podnosila-dokumenta-za-press-a-danas-sefica-djilasovog-kabineta/

39 minutes ago, pbg12345 said:

pa ovo je uz "novine" koje reklamiraju ono sto su neki forumasi ovde prizeljkivali, opozicioni odgovor na sve informere

Pritom su oba broja Novina objavljena kao PDF upravo na sajtu direktno.rs.

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

samo da zazivi, pa da srbin sa uzivanjem prati sve to rvanje u blatu govnima

Šta je alternativa? 

 

Imam osećaj da nisi pratio ni Dnevni telegraf, ni Demokratiju. To je izgledalo dosta lošije od ovoga, ali je bilo neophodno. 

 

Nema se šta dovoditi u pitanje svrsishodnost ovakvog formata. Ključno pitanje je zašto on nije pokrenut 2012., u vreme kad se sasvim javno gradila Vučićeva fabrika laži, kad su direktori marketinga većih firmi pozivani na žurke Informera, Kurira etc. i bilo jasno da ministar informisanja ponovo jaše. 

Link to comment



sta su nam dobro doneli tabloidi u politickoj borbi i sta ocekujemo da nam donesu ubuduce?


Pa da li zato treba mi da ih se odreknemo?

Medijski zakoni i pravosuđe ne štite žrtve tabloida, već dželate. Zato izbora nema: skidaj majicu i pravac u blato na rvanje. Da i njima malo bude neprijatno.

Sent from fav toy

Link to comment
3 hours ago, April said:

Šta je alternativa? 

 

Imam osećaj da nisi pratio ni Dnevni telegraf, ni Demokratiju. To je izgledalo dosta lošije od ovoga, ali je bilo neophodno. 

 

Nema se šta dovoditi u pitanje svrsishodnost ovakvog formata. Ključno pitanje je zašto on nije pokrenut 2012., u vreme kad se sasvim javno gradila Vučićeva fabrika laži, kad su direktori marketinga većih firmi pozivani na žurke Informera, Kurira etc. i bilo jasno da ministar informisanja ponovo jaše. 

i onda kad na ta nacin nekad djilas, jeremic i bosko obore vucica stace sa tim ili ce nastaviti sa tom praksom prema drugim politickim protivnicima?

prilicno sam siguran ovo drugo

 

uostalom, vec se vidi, trenutno na primeru bojkota koliko je i opozicija postala iskljuciva i kako se lako lepe etikete i vredja svako ko ne misli kao oni

 

poenta je da tonemo, standardi se snizavaju na svakom koraku, nezamislive stvari postaju uobicajene

 

nista dobro to nece doneti

Link to comment



i onda kad na ta nacin nekad djilas, jeremic i bosko obore vucica stace sa tim ili ce nastaviti sa tom praksom prema drugim politickim protivnicima?
prilicno sam siguran ovo drugo
 
uostalom, vec se vidi, trenutno na primeru bojkota koliko je i opozicija postala iskljuciva i kako se lako lepe etikete i vredja svako ko ne misli kao oni


Prvo, tabloidi neće prestati da postoje promenom režima, kao ni TV, društvene mreže i slično. Važno je kakvi će biti.

Drugo, prebrz si: olako izjednačavaš Direktno.rs sa Vučićevim đubretom; prvo malo prelistaj portal, neuporediv je sa alo-kurir-informer artiljerijom. Ima brdo priča koje su tabu na drugim stranama, a razlikuje se i po narativu. Vruće su teme koje kandiduje, a ne naslovi i uvrede.

Konačno, vreme je da i mi prizemljimo politiku na jedan ovakav portal. Poštujem ja i Danas i NIN, ali se pokazalo da oni nisu dovoljni, u rosteru nedostaje fizikalaca.

Sent from fav toy

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...