Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

U jbt, sve dodatni razlozi da ih ne puste, plus naravno ova kuknjava Malagurskog kao onomad "neće RTS da pusti moj film".

 

Sem Ćorovićke, ne znam koja je njena priča, otkud ona u svemu tome, moguće da joj je prepiska sa BS poremetila centar za ravnotežu. Doduše, opravdano, jer ju je nokautirala legendardnom rečenicom: "Serem ti se i u tebe."

Link to comment
Na osnovu čega oni tuže SBB, gde piše da su oni obavezni da ubace u svoj sistem bilo koga (sem must-carry kanala).
Ni meni nije jasno... Ove sa nacionalnom valjda moraš, ostalo hoćeš nećeš...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Radule super genije smislio da tuzi da bi iskamcio pare, posto racuna da nije bitno sta pise u zakonu vec da ce sud uvek presuditi protiv SBB-a.. Zato i ne tuzi drzavnog operatora..

Link to comment
A zasto SBB ne emituje taj kanal ?
Ne vidim zašto moraju da ih emituju...
Ovi verovatno ne bi ni imali da plate emitovanje. A da se SBB cima da ih uglavljuje a da oni posle ne plaćaju...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Ovaj režim barem ne ide dalje (za sada) od toga da raznoraznim smicalicama ometa rad SBB, dok bi ovi majstori radule i kompanija, da se slučajno dokopaju vlasti, dekretom ukinuli SBB ...

Edited by stoka
Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

A zasto SBB ne emituje taj kanal ?

A prvo možda da postane kanal. Nemaju ni 24/7 strim, kače 4 sata programa nedeljno na ĆubTM od čega su dva i po sata vesti.

 

Uz to, SBB je saprofitnaTM organizacija, naravno da ga neće emitovati ako ne calnu, kao i sve domaće krš televizije koje se nalaze u njihovoj ponudi. Tako su davnih dana odbijali da dodaju i Al Jazeeru Balkans.

Edited by vememah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...