Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dačić danas ima stvarno ispunjen dan:
Prvo koktel u ministarstvu, zatim gostovanje kod Lj. Gojgić na RTV, a onda kod marića...
Čovek je zver!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

možda ne zna da čita... šta joj je ovo nalogoporomićen?

:ziga:

preslušavala sam onomad (u utiscima beše?) tu njenu kovanicu nekoliko puta, i nisam uspela da čujem i shvatim šta je rekla.

Link to comment

@pt 2.0 @slepa živana

Nateraste me da guglam Vladankina saopštenja...

Quote

Savez predvođen medijskim tajkunom i kleptomanom Đilasom, siledžijom i fašistom Obradovićem, nalogoprimcem katarske ambasade i međunarodnim muljatorom Jeremićem, i danas pokazuje svu svoju jadnost i ljigavštinu i da za njih ne postoje nikakve granice u želji da unize i oštete državu Srbiju i srpski narod, izjavila je članica Predsedništva SNS Vladanka Malović povodom saopštenja Saveza za Srbiju u kojem lažno optužuju predsednika Srbije Aleksandra Vučića za izazivanje krize u Crnoj Gori u dogovoru sa Milom Đukanovićem

- Samo takvi bolesni umovi i notorni lažovi mogu saopštiti da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dogovorio sa crnogorskim vlastodršcima izglasavanje zakona na štetu srpskog naroda i naše pravoslavne Crkve - rekla je Malović i dodala:

- Frustrirani zbog činjenice da je Aleksandar Vučić neprikosnoveni lider svih Srba, uvažen na svakom mestu gde živi makar i jedan Srbin i dokazani zaštitnik srpskih  interesa, ovi politički beskičmenjaci odavno oprošteni od zdravog razuma, morala i poštenja toliko mrze predsednika Srbije Aleksandra Vučića da njihove odvratne laži mogu da izazovu kod normalnih ljudi samo mučninu i žal što se takva bagra naziva Srbima - poručila je Vladanka Malović.

Ova izgleda stvarno ne zna da čita. :laugh:

Edited by mraki
Link to comment

Nego, malo me sramota priznati, ali ja bih gledao Vladanku u HIt Tvitu ili nekoj sličnoj emisijici.

Dokle više da čitam njene tvitove ili slušam kako drugi prenose saopštenja, hoću da povežem lik i delo.

Dosta se ovakav talenat krio iza scene!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...