Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Nemanja otišao na gostovanje na BalkanInfo?
Koliko je on luud...



... Shiit has hit the fan...

Mislim da je rekao da je sam hteo i maltene inicirao jer mu je dosta više tog preganjanja.
A ne može od Ćirjakovića da progovori...koji je ovo bezobrazan i neprijatan čovek to je jezivo. Strašno! S njim je nemoguće razgovarati, gori je od svakog radikala.
Ni o njemu ne znam mnogo ali sam čitala i slušala par njegovih pljuvačina po svima...koji je njegov problem?

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Poenta je da ako Vučić sutra hipotetički javno odjebe Putina,prizna Kosovo i uđe u NATO,N1 i Insajder bi zaboravili na sva sranja i okrenuli stranu.Verujem da im Brnabićka ni sada ne smeta.

 

Daleko od toga da sam rusofil,ali nervira me to lažno moralisanje.

Link to comment

Nije on MIlo

 

nema sanse da sebi presece pupcanu vrpcu, odstupnicu, utociste, nazovi to kako hoces.

 

Dalje, ne bi dugo poziveo kada bi to zaista uradio (a nece da uradi sigurno)

Edited by Caligula
Link to comment
On 17.11.2019. at 21:09, Caligula said:

 

Nije bio nistarija + ubijen na stakama ispred zgrade vlade od strane crveno crne mafije.

 

On 17.11.2019. at 21:14, Milošica said:

Si siguran? :sleep:

 

On 17.11.2019. at 21:22, Milošica said:

Ma ja onako pitam,samo lagano i bez takvih reakcija.:heart:

 

3 hours ago, Milošica said:

 

40 minutes ago, Milošica said:

Poenta je da ako Vučić sutra hipotetički javno odjebe Putina,prizna Kosovo i uđe u NATO,N1 i Insajder bi zaboravili na sva sranja i okrenuli stranu.Verujem da im Brnabićka ni sada ne smeta.

 

Daleko od toga da sam rusofil,ali nervira me to lažno moralisanje.

 

I ja se čudim bez veze...

Link to comment

Pa imaju Rusi jebenih 250 kila Seselja u skupstini aman i pobogu, on jedan im je kao citav stab i za spijunazu i za plasiranje propagande. I da je samo on, ima ih po Srbiji na lopate.

 

Toma Nikolic javno pozeleo da Srbija jednog dana postane ruska gubernija. O cemu pricamo, kakve crne afere, nego ajde malo da zamajavamo narod.  Poslednje sto je bilo ozbiljno na tu temu je ono oko izbora u CG, tada se nesto zaista realno desilo ali tabloidi nisu previse ispirali usta vezama Rusa i Vucica sa nesudjenim pucistima. Sada trube na sva zvona.

Edited by Caligula
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...