Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ja njega kad vidim zaista se skenjam, zbog cele priče, shvatam ja da je celina vrlo nijansirana. Ali zaista ostaje žal , ako ništa drugo za blistavom karijerom.

Vrlo slično i kod mene.

Kao da, osim tuge i tragičnosti Lauševićevog života, stalno pred očima imam fikciju nekog njegovog drugačijeg životnog puta (u kome bi taj veliki dar i talenat bio razvijan u jednoj neometanoj, neprekinutoj niti i realizovan u sjajnoj karijeri glumca) koji se nikada neće preći.

I očajanje što je to tako.

Život koji se nikada nije dogodio.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Svi sa ovih prostora su manje-više skenjani, zbog devedesetih, ratova, bede, emigracije, anarhije, raspada svih vrednosnih sistema ... On je samo ispao žrtva anomičnog društva, reagovao je impulsivno i onako kako bi većina nas reagovala - pucao je u lokalnu ništariju, koja je iskoristila "novo" vreme da ispuže ispod kamena i diktira pravila normalnim i časnim ... U društvima gde se uljudnost i tolerantnost smatraju manama i otežavajućom okolnošću, batina ili utoka su jedini jezik koji bitange razumeju ...

 

Al ajde malo da prebacimo na vedrije teme. Kao klinci nismo se baš razumeli u glumu, ali smo zavideli Laušu zbog ljubavnih scena sa Majom Mitić i Ksenijom Pajić ...

Edited by stoka
Link to comment

uhhh. ta priča je znatno komlikovanija, mislim na samu noć koja se nikad nije završila, kako je on zove u svojoj knjizi

i meni su ti tikovi bili upečatljivi

 

ostali smo uskraćeni za zenit dve glumačke veličine, i suviše za kinematografiju kao što je naša

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

i meni su ti tikovi bili upečatljivi

 

Meni to vise lici na pocetak parkinsonove bolesti nego na tikove, kao da gledam Majkla J. Foksa ili Muhameda Alija u vreme njegovih poslednjih borbi.

Link to comment

rekoh vec negde ovde na forumu, gledao sam Hadersfeld kad su dolazili u Boston, par meseci pre nego sto je Glogovac umro.

Lausevica sam prepoznao negde na pola predstave, covek koji je postao senka 

 

Link to comment
9 hours ago, Jumanji said:

To sam ja sinoc rekla... kao pocetak perkinsona, jer ono nisu tikovi, vec drhtanje :(

 

 

 

 

a ja sam tek kod ivanovica shvatio da to covek ne glumi :isuse:

iz nekog razloga gledajuci korene sam mislio da je to jedan od nacina da predstavi lik

Link to comment
1 hour ago, nisam ja said:

Meni ne izgleda toliko strašno s obzirom na sve.

+1 na ovo, ja tek sad gledao.

 

Evo i snimka emisije, Laušević je od 14. minuta

 

Edited by mraki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...