Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

e jbt, imao sam to zadovoljstvo da prvo sto cujem po budjenju budu maric i cicolina, a sise (nikad vidjene) sam propustio :(

 

nego, jel uspeo maric iz cicoline izvuci da su srbi najbolji jebaci na planeti, a i sire?

davao je sve od sebe, ali nisam imao vremena da ispratim do kraja

ricma ako nije izvadio majmuna na sto i potom dao direktan doprinos ovoj tvrdnji duboko me razocarao

Link to comment

Kako je ovo jako:

 

 

Učesnica urla, drže je četvorica dok MAG isteruje ĐAVOLE!

...a onda je u vilu ušao i Alen Azarić, bioenergetičar.

 

On je "lečio" učesnicu Zoranu Đokić, koja je u jednom momentu počela da se trza i otima, a zatim je počeo da je leči. Zorana je počela da urla, a Alen je postavljao pitanje: "Ko te šalje?" i rekao demonu u njoj da izađe.

Jovana je posle svega bila vidno potresena i plakala je, a Alen je procenio da u njoj ima tri demona i da joj je najverovatnije neko bajao, njoj ili njenoj porodici.

Link to comment

Ćićolina se u jutarnjem programu kod marića skinula gola

 

:isuse:

 

 

 

Šokantno.

 

Od Ćićoline se očekivala debata o prožimanju i preplitanju Platonove i Kantove filozofije sa istočnjačkom mudrošću i hrišćanskom mistikom.

Link to comment

nije se skinula gola, nego je svukla majicu i pokazala grudi.

muskarci paradiraju bez majice na sve strane. ne vidim zasto su zenske grudi u javnosti toliko skandalozne.

U jutarnjim programima muškarci bez majica na sve strane?

 

Dobro je da ne gledam jutarnje programe

Link to comment

nije se skinula gola, nego je svukla majicu i pokazala grudi.

muskarci paradiraju bez majice na sve strane. ne vidim zasto su zenske grudi u javnosti toliko skandalozne. 

 

Loše ti ide argumentacija, jer se ja ne sećam da sam na tv happy ili na nekoj drugoj televiziji viđao muškarce kako se skidaju u studiju i goli do pojasa vode jutarnji program.

 

Ženske grudi su "skandalozne" jer se drugačije percipiraju od muških, zahvaljujući kulturi u okviru koje smo socijalizovani i značenju koje one imaju za nas (i za žene i za muškarce). Tako recimo ja mogu slobodno da dodirnem drugog, nepoznatog muškarca za grudi, ali ne bi bilo najpametnije da na ulici isto to uradim nekoj ženi.

 

Inače, podrška Ćićolini i televiziji Hepi, ako joj se skida nek se skida, ne vidim kome bi smetalo. Ljudi treba konačno da shvate kako funkcionišu mediji i televizija - to je biznis, i kao i svaki drugi biznis, osnovni cilj tog posla je profit. i tu je svoja publika važnija od ustaljenih konvencija i eventualnih sankcija RRA. Happy je uspešna, narodska televizija i kao i sve druge televizije koje su znale šta narod voli ona suvereno dominira u medijskom polju.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

nije se skinula gola, nego je svukla majicu i pokazala grudi.

muskarci paradiraju bez majice na sve strane. ne vidim zasto su zenske grudi u javnosti toliko skandalozne. 

 

Naravno da nisu, evo ja pozivam sve žene da hodaju golih grudi okolo.

Link to comment

Video sam pokazivanje grudi. Ona je pitala da li sme da pokaže, ovo dvoje voditelja nisu odgovarali, a prevodilac reče si, si i tako.

Nije da bih bio na strani Marića, ali čini mi se da nije bio scenario. Naravno sa Ćićolinom je to moglo da se očekuje.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

carevi iz blica izmedju ostalih imaju i ovo u odeljku "svet/vesti"

http://www.blic.rs/vesti/svet/hteo-je-da-pita-policajku-za-pomoc-i-zivot-mu-se-pretvorio-u-nocnu-moru/qyt8bry

 

pa jebote. kakva je svrha ovoga? ko to cita? kakav je ovo tekst uopste u kom nema nikakvog izvora, izjave nekog od ucesnika/svedoka, fotografije, bilo sta... bez potpisa novinara (doduse nekakvi inicijali su tu)

u rubrici gde se ocekuju najvaznije svetske vesti

 

 

na kraju, da li neko prima platu ili nekakvu novcanu naknadu za ovo? zasto bi neko izdvojio i jedan dinar na placanje ovakvog djubreta?

 

 

e: ahahahah

sad sam opet otvorio, u medjuvremenu se pojavila fotografija "policajki u dubaiju", a radi se o linku na privatni fbprofil nekog indonezana koji je okacio dve zene u uniformama pored nekakvog dzipa (moguce da su zaista policajke u dubaiju, mada nisam siguran) :D

Edited by pbg12345
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...