Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ja sam tako i shvatio ovaj Razzov predlog, to bi bio jedini način da se pravedno odmeri šteta.

Da, mislio sam generalno prema "snazi" prekršioca, a koji parametri odnosno pokazatelji ulaze u formulu snage zavisi i od vrste medija i drugih faktora.
Link to comment

30 (тридесет) евра? Већину ових слика за које туже се не плаћа двоцифрен број.

 

 

a kad obiješ market onda treba da ukradeš robu u vrednosti 10, 15 ili koliko hiljada dinara da bi te sudski gonili. :fantom:

Link to comment

300-400 evra ce odbiti vinjak-driven novinare ali ne i velike novinske kuce koje poslovicno kriju odakle se finansiraju.

pa neka kradu, i neka slikari jure svoje slike i tuze ih.

Link to comment

300-400 evra ce odbiti vinjak-driven novinare ali ne i velike novinske kuce koje poslovicno kriju odakle se finansiraju.

 

Ако је ексклузивна слика, доста медија би је одмах платило украло јер може да вреди и више.

Треба увести механизам да се одреди већа одштета.

Link to comment

pravda za novu zrtvu medijskog linca! cudo jedno kako se skakalo za gondzu™ zbog optuzbe za sex sa maloletnikom a nema reakcija zbog ovoga. tako je to kada andjus nema svog portpayola™ :(

 

fcb50148f9710ccd38e6c19d13eada07_zpsjknz

Link to comment

a kad obiješ market onda treba da ukradeš robu u vrednosti 10, 15 ili koliko hiljada dinara da bi te sudski gonili. :fantom:

Nidje veze. Mešaš krivicu i gradjanski odnos.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

A evo na fejsbuku već dva dana fotografi najavljuju totalnu osvetu, tipa "sad sam ljut i od sad će mi google image search biti najbolji prijatelj".

Podrzavam. Ako neko zaradjuje na njihovom radu, neka plati.

 

Dgjbm sta tu nije jasno. Na stranu sto se na svaku iljadarku koji tabloid plati sirotinji negde rodi jedna mala slatka panda

Link to comment

Mondo poetske vedrine

 

Nije Staljin, nije Mao, ali mučiti jednako je znao

 

 

Vođa maoističkog kulta u Velikoj Britaniji, osuđen za silovanja i fizička zlostavljanja svojih sledbenica i držanje u zatočeništvu svoje kćerke više od 30 godina, počeo je odsluženje kazne od 23 godine zatvora.

 

http://mondo.rs/a870721/Info/Svet/Velika-Britanija-Vodja-komunistickog-maoistickog-kulta-u-zatvoru.html

Edited by katamaran
Link to comment

To je ta suptilnost, preko cele strane da seikov glavni covek postaje SRBIN, a u uglicu da ce komunalci moci i da privode. Jer za gradjane ove zemlje vaznije je koji investitor gradi koje govno na Kopu nego ovo potonje. Fuj. Fuj.

 

 

ba2c51f9ac9aa1e340d7eb3c6d9d3b7b.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...