Jump to content
IGNORED

srpska nauka - problematika stapa i kanapa


Prospero

Recommended Posts

ne znam sta je tu za zgrazavanje, ako je projekat dugotrajan i ambiciozan rad moze da izadje pre 2 godine jedino ako su nesto radili pre nego sto su projekat i dobili.inovativan a ozbiljan projekat zahteva vreme, dakle ako treba jedno 3-4 meseca da se stvari postave, godinu dana da se sve uradi, a onda nekoliko meseci da se izvedu revizije u najprikladnijem casopisu, to lako izadje na 2 godine dana.

Edited by BraveMargot
Link to comment
  • Replies 285
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Prospero

    66

  • gospa buba

    48

  • Dr Arslanagić

    32

  • Indy

    21

ne znam sta je tu za zgrazavanje, ako je projekat dugotrajan i ambiciozan rad moze da izadje pre 2 godine jedino ako su nesto radili pre nego sto su projekat i dobili.inovativan a ozbiljan projekat zahteva vreme, dakle ako treba jedno 3-4 meseca da se stvari postave, godinu dana da se sve uradi, a onda nekoliko meseci da se izvedu revizije u najprikladnijem casopisu, to lako izadje na 2 godine dana.
sve je to tako gospe moja :(zato zivot i planiramo da uvek uz osnovnu, na pola pochinjemo i radimo josh jednu srodnu bekap oblast, koja ce da pokriva rupe izmedju 2 glavne struje, stare i nove. od produkcije se prima plata, a gospoda sabovi i ovi pridruzeni kasapski pomocnici ne jebu zivu silu, ako mogu negde neke pare da ukinu. dobro te struju i vodu nismo sami sebi placali. dodushe, ja pamtim i vreme kada su se hemikalije kupovale od plate, nije ni to bilo tako davno. tako da je ovo shvicarska u prvoj aproksimaciji :s_w:edip. mogu da zamislim kakve su sve krivine pohvatali drushtvenjaci, sad kad su u tzv ravnopravnoj igri :rolf: Edited by thermal bug
Link to comment

krivine su brojne i obilato se koriste :Pnego, jel ima neko linak za konačnu kategorizaciju časopisa za 2012. kobson i ceon mi daju 2011 kao najnoviju. znam da je bila neka preliminarna lista letos, ali su se na nju čekale primedbe.

Edited by buffalo bill
Link to comment
vocap 1vocap 2 - 5. januara se, najverovatnije, gasi digitalna nbs kakva sada postoji.izradu novog softverskog rešenja preuzeo je matematički institut sanu. digitalne zbirke se sele na servere izvan nbs.vocap 3 - "naš klinac", službeno poznat kao programer, još nije završio softver za elektronski obavezni primerak. prethodni je ugašen polovinom novembra.istraživači, srećna nova :cry:poz
Link to comment

btw, rmitrović je rekao da mpn ima oko 200 milki na raspolaganju, ali da je problem jer ako pusti ta sredstva sad dok prođu kroz trezor pare će biti mia, a neće ni stići pre 1.1.2013. pa će se onda odbijati od budžeta za 2013.ako sam ja ranije dobro čuo, dug prema kobsonu je oko 170 milki.sebi ću za novu godinu da poklonim vrlo temeljan pregled kobsonoviih baza i skidanje boga oca sa istih, u skladu sa pravilima da ne zajebem ostale korisnike.edit: jeboimjapasmater

Edited by buffalo bill
Link to comment

možda nije lepo ali moram

Dr ____________________, naučni saradnikIzvestaj o radu na Projektu za 2012. godinu:Tema iz Projekta: __________________U toku ove godine sam istraživala gradju iz fondova u Arhivu X i Arhiva Y.U mesecu julu sam koristila godišnji odmor.Učestvovala sam na međunarodnom naučnom skupu, kao predavač, ______________, koji je bio održan na Strugi (Makedonija), 1 - 4. novembraPredala sam svoj članak u redakciju časopisa Z. Ukoliko recenzenti budu dali pozitivan sud, on će biti objavljen u narednom broju.
plata oko 75.000 mesečno.
Link to comment

brate :lolol:dobro, ima skup, naučni, međunarodni.kod nas samo spisak radova, taksativno, i to oni koji su objavljeni, CIPovani i DOIovani. ništa ono "dođem ti"...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...