Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

to se malo zezam, onako mizogino, kao da napravim foru :blush:
Ali, stvarno, bljak je kombinejšn
 
IN other news: da nastavimo sa temom topića. 
dobro dobro. ja samo da ne prodje nekaznjeno. biohemija je na zalost (ili srecu) mnogi vishe ljudskog zivota svakog (!) choveka, nego shto nam prija da priznamo. oni dani su samo (crvena :p) tachkica u moru nesvesti :D

sent from bubamoto

Link to comment

jao bre al ste neki.odma na klubaštvo.nema veze to.evo recimo slični shit vodi ona zarićka ili na rts-u ima voditeljki koje se oblače ukusnije.meni je ovo đibersko oblačenje.nekakvo isprazno samoisticanje.tu treba da dominiraju gosti a ne ovako.onda ako nema dres koda onda neka ova iziđe pred kamere u haltere i kožni korset sa obaveznim bičem ili ona druga devojka neka legne u ležaljku za plažu..

 

Link to comment

I ti stvarno misliš da ona kontroliše potpuno šta oblači? Pa ne kontroliše čak ni ona koja je kao zadužena za to na toj TV.
Što u krajnjoj liniji ne treba da zanima gledaoce.
Ali nemojmo povezivati stvari koje nisu u vezi...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

moram da priznam da meni nije mnogo strashno. u poredjenju sa kad sad zamislim crne pantalone dole [emoji38]

 

a farmerke bi spasile stvar taman kolko treba. jel smeju farke javno na televizor?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

meni na n1 smeta sto nemaju lektore i sto novinari ovih razbibriga emisija nemaju dovoljno sirokog znanja, pa se cesto moze cuti raznoraznih gluposti. nemam primer da potkrepim, zaboravljam, al znam da se relativno cesto iznenadjujem glupostima, 

 

simpaticna mi je maja nikolic (tako se zvala na studio beu, sad ima novo prezime) imala je kao neke sociolosko kuluturolosko istrazivacke emisije koliko je bila u mogucnosti, bavila se raznim drustvenim fenomenima, sad vidim da prica sa stranim ambasadorima, uvatila sam da govori portuglaski i spanski (da l i italijanski?!), dobra je. 

 

tijana romic nepodnosljiva smaracica, plus lose govori. i inace te emisije u kojima prepricavaju internet su isprazne i dosadne. 

 

teu blazevic mnogo volim. nju bi s paznjom slusala i kad bi mi izlagala vremenske prilike u juznoj americi :D

 

voditeljka.jpg

 

 

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

I ti stvarno misliš da ona kontroliše potpuno šta oblači? Pa ne kontroliše čak ni ona koja je kao zadužena za to na toj TV.
 

Ne kontrolise ona koja oblaci, ne kontrolise ona koja je oblaci, pa ko kontrolise??? :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...