Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

daleko bilo
ali ako ne možeš da uvidiš šta je nepristojno oblačenje voditelja jutarnjeg programa ttelevizije sa nacional frekvencijom ne treba da podmećeš i etiketiraš..

Jbte, bradilko, 50-ti put...
Nije televizija sa "nacionalnom frekvencijom" . Nije čak ni sa regionalnom...
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:


Jbte, bradilko, 50-ti put...
Nije televizija sa "nacionalnom frekvencijom" . Nije čak ni sa regionalnom...

pa dobro nije sa nacionalnom frekvencijom.nisam znao ali nije ni bitno.ovi su naša trenutno najozbiljnija televizija.obući se kao božićna jelka pa nije ona tu da skreće pogled na nju i da se samoexponira već valda treba gost da bude u centru naše pažnje.

i moram 50-i put jer me to iritira od sabajle.

i nisam nikakav monah

Link to comment

jbt žena u pantalonama do iznad članaka i u košulji dugih rukava, u dvije boje, ajd da uvedemo modnu policiju da kritikujemo kako je ko upario boje.

 

ili je to jer su boje "crveno-bele" ili je nešto seksualno, ali to ja ne razumijem :D

Link to comment
pa dobro nije sa nacionalnom frekvencijom.nisam znao ali nije ni bitno.ovi su naša trenutno najozbiljnija televizija.obući se kao božićna jelka pa nije ona tu da skreće pogled na nju i da se samoexponira već valda treba gost da bude u centru naše pažnje.
i moram 50-i put jer me to iritira od sabajle.
i nisam nikakav monah

Pa ti stalno naglašavaš to....
Drugo, božićna jelka je sva šarena, ovde su dve boje. Navrzo si se. A drugo, ako tebi njeno odevanje ovakvo toliko skreće problem onda je problem kod tebe. Jbte, jutarnji program je u pitanju...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...