Jump to content
IGNORED

Gravity (2013)


Weenie Pooh

Recommended Posts

Ozbiljno se zezam, meni je ona bas 1 svemirski heroj (a i Kluni). Ovom prilikom bih da je i odlikujem. Zar nije hodala kao 1 gigant kada je stupila na onu pescanu obalu? (Sorry za spoilere za one koji su negledali).11%20gagarin%20medal.jpg
eto vidis sta ti je razliciti dozivljaj - meni su ono bili koraci deteta koje uci da hoda.
Link to comment
  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    29

  • Indy

    25

  • Weenie Pooh

    23

  • ToniAdams

    12

That was the point, for us, of the film. Adversities and the possibility of rebirth.
Khm khmDa, ponovno rodjenje, ali kao 1 hero/ina. Ostajem pri svome, necete me prevariti! Edited by Indy
Link to comment

To ponovno rođenje može da se učita u svaki film u kom protagonista prolazi kroz bilo kakvu katarzu. Mislim OK, ali nije previše visok bar.Uvek me iznervira taj potcenjivački stav prema žanru tipa "Gravity ima najmanje veze sa svemirom", kao da su filmovi koji imaju veze sa svemirom po definiciji teško sranje bez ikakvog dubljeg sadržaja. Isto tako TV kritičari koji su prinudno skočili na Game of Thrones bandwagon, polomiše se dokazujući kako to u stvari "nije fantasy", nego ne znam šta ozbiljnije i sadržajnije :isuse:U redu je ljudi, nećemo nikom reći da vam se svideo film o svemiru ili serija o zmajevima, opustite se :P

Link to comment

Koliko ti kenjaš, to je za neverovati!Hajde malo objasnitm neke ontološke ravni u hebenim Hodajućim mrtvacima protiv whatever...BTW, jesi li spremio novi avatar za novu sezonu LjovisneSaMačevimatm? :isuse:

Link to comment
To ponovno rođenje može da se učita u svaki film u kom protagonista prolazi kroz bilo kakvu katarzu. Mislim OK, ali nije previše visok bar.Uvek me iznervira taj potcenjivački stav prema žanru tipa "Gravity ima najmanje veze sa svemirom", kao da su filmovi koji imaju veze sa svemirom po definiciji teško sranje bez ikakvog dubljeg sadržaja. Isto tako TV kritičari koji su prinudno skočili na Game of Thrones bandwagon, polomiše se dokazujući kako to u stvari "nije fantasy", nego ne znam šta ozbiljnije i sadržajnije :isuse:U redu je ljudi, nećemo nikom reći da vam se svideo film o svemiru ili serija o zmajevima, opustite se :P
kad bi ti znao koliko si of track u mom slucaju... :lolol: Edited by estel
Link to comment

mene je dobar deo filma podsecao na "speed", zbog sandre i raznih odbrojavanja i hvatanja u poslednjim sekundama.a za ravnotezu ima taman dovoljno smernica za dodatna egzistencijalna ucitavanja, pa ko voli. i odlican je na oba plana.tako bi trebalo da izgledaju holivudski filmovi.

Link to comment
To ponovno rođenje može da se učita u svaki film u kom protagonista prolazi kroz bilo kakvu katarzu. Mislim OK, ali nije previše visok bar.Uvek me iznervira taj potcenjivački stav prema žanru tipa "Gravity ima najmanje veze sa svemirom", kao da su filmovi koji imaju veze sa svemirom po definiciji teško sranje bez ikakvog dubljeg sadržaja. Isto tako TV kritičari koji su prinudno skočili na Game of Thrones bandwagon, polomiše se dokazujući kako to u stvari "nije fantasy", nego ne znam šta ozbiljnije i sadržajnije :isuse:U redu je ljudi, nećemo nikom reći da vam se svideo film o svemiru ili serija o zmajevima, opustite se :P
Vini, mislim da si ti jedini koji bi ovde trebalo da se opusti. Niko nije rekao ništa slično ovome što ti učitavaš, niti je omalovažavao žanr.
Link to comment

Možda nisam najpažljivije ispratio, ali delovalo mi je kao da ste na prethodnoj strani diskutovali o tome da li je film o svemiru ili samo u svemiru, nešto u tom stilu? Meni to uvek zamiriše na ono, sviđa mi se film iz žanra koji baš i ne poznajem ali mislim da je generalno trash, pa hajde da nešto na brzinu izracionališem da pomirim taj nesklad u glavi. Praštajte ako grešim...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...