Jump to content
IGNORED

doris b. true or falš


Zdravko

Recommended Posts

Pa gde si ti tu video podsmevanje? I šta, kao sedeli su kod kuće, učili pesme napamet da bi došli da se podsmevaju? Mislim, ako imaš neki drugi klip osim onog palfootovog, stavi da i mi vidimo to podsmevanje.Rekoh, ako je neko došao da se podsmeva, to je sigurno jadno. Samo ja to iz onog palfootovog klipa nisam video.

Link to comment
Bila je trandza-dominatrix (Mistress Laura) izmedju dva Doris seta koja je pevala (na plejbek) Dolazi zima a posle Doris pustao muziku izvesni Dr. Leather. Veca kvirilica od mucene Britni na otvaranju apartmana!
Mali Miloica crew.
Link to comment

Gledam na koje maštovite načine branite pozere koji su, kao što je danima bilo najavljivano, došli da se lože na Doris, dižu ruke i pevaju pesme, sa istim žarom sa kojim nose šeširiće, bradice, cvikere sa debelim okvirom i ostalo što je in i cool.Nema ništa lošeg u tome, dapače; jedino što je loše u celoj priči je ložiti nekog ko verovatno nije sasvim svoj.

Link to comment

Meni se čini da neki ne mogu da pojme da je pojam "podsmevanje" sa Dorisinim "fanovima" podignut na jedan viši nivo. Upravo to što je palfoot okačio, gde Doris pominje fanove koji su pušteni u bekstejdž da se slikaju sa njom, zamisli zelaya, poznajem neke od njih i dobro znam sa kakvim namerama su to uradili. Ako ti ne možeš to da shvatiš onda jbg, ja ne pričam napamet.Prosto, Doris takva kakva je, jeste laka meta za takav način ismevanja. Pa jebote, ona sama je za sebe rekla da je kao klinka bila najveća zvezda Jugoslavije..

Link to comment

Išli su da se slikaju sa njom - to je dakle ismevanje. A da nisu hteli da se ismevaju, onda bi....išli da se slikaju sa njom.Mislim, ako poznaješ ljude koji su je ismevali, daj javi ko su da ih bijemo :DI dalje nisam čuo odgovor kako to da ljudi sa klipa koji su, jel' došli da je ismevaju znaju njene pesme napamet. Kad čujem smislen odgovor na to pitanje, ovo će postati smislen razgovor.Sve više sam ubeđen da je ovde u pitanju neki oreol koji izgleda, što me iznenađuje, ima KC Dragstor kao mesto i ekipa koja tamo dolazi.

Link to comment
[/size]Evo obojici da odgovorim. Naravno da postoje oni kojima se sviđa to što ona radi, pa i Karleuša ima fanove.Ja problem vidim u tome da je na koncertu takvih bilo najviše 10%. U tome se sadrži sve ono o čemu ja pričam. Nije problem da Doris ima fanove - i treba da ih ima naravno. Problem je što jako puno njih glume fanove. Nadam se da je sada malo jasnije šta sam hteo da kažem.
Pa da, jerbo je pop kultura inače prostor nepatvorenosti i autentičnosti.
Link to comment

Usput, pošto sam pre par meseci bio na koncertu Calexica, mogu sa sto procentnom sigurnošću da izjavim da nije bilo 3% ljudi na koncertu koji su znali pesme Calexica. Ne to što nisu znali tekstove, pa ih pevali, nego uopšte nisu ni prepoznavali pesme. Foliranje? True or false?

Link to comment
Pa gde si ti tu video podsmevanje? I šta, kao sedeli su kod kuće, učili pesme napamet da bi došli da se podsmevaju? Mislim, ako imaš neki drugi klip osim onog palfootovog, stavi da i mi vidimo to podsmevanje.Rekoh, ako je neko došao da se podsmeva, to je sigurno jadno. Samo ja to iz onog palfootovog klipa nisam video.
Druže, ima pesama metallice i mejdena koje na koncertima na kojima sam bio nisu izazvale ovoliku erupciju oduševljenja. Pogledaj masu na klipu koji sam okačio, skaču, seku se, deru se... Taj posprdni hajp oko nje traje mesecima na netu, na twitteru i fb, ništa nije iznenađujuće. Što se tiče toga kako ljudi znaju njene pesme napamet, pogledajmo malo te kompleksnosti:I CAN’T BELIEVE THAT YOU EXISTIT’S UNBELIEVABLEI CAN’T RESIST THIS FANTASYIT’S UNDESCRIBABLEUNDER THE STARS YOU’RE WATCHING MEPa zatim:NIGHT CAN GO ON, AND ONEVEN WHEN IT’S EARLY DAWNEVEN WHEN IT’S MORNINGTO ME IT’S PRETTY DARKNIGHT CAN GO ON, AND ONNIGHT, LONG NIGHT:)
Link to comment
I dalje nisam čuo odgovor kako to da ljudi sa klipa koji su, jel' došli da je ismevaju znaju njene pesme napamet. Kad čujem smislen odgovor na to pitanje, ovo će postati smislen razgovor.
Meni se čini da neki ne mogu da pojme da je pojam "podsmevanje" sa Dorisinim "fanovima" podignut na jedan viši nivo.
Link to comment
Meni se čini da neki ne mogu da pojme da je pojam "podsmevanje" sa Dorisinim "fanovima" podignut na jedan viši nivo.Upravo to što je palfoot okačio, gde Doris pominje fanove koji su pušteni u bekstejdž da se slikaju sa njom, zamisli zelaya, poznajem neke od njih i dobro znam sa kakvim namerama su to uradili. Ako ti ne možeš to da shvatiš onda jbg, ja ne pričam napamet.Prosto, Doris takva kakva je, jeste laka meta za takav način ismevanja. Pa jebote, ona sama je za sebe rekla da je kao klinka bila najveća zvezda Jugoslavije..
ovoparalela sa Calexico koncertom ne pije vodu nimalo. poenta nije u tome da li neko ide na koncert zbog samog koncerta ili da bi bio vidjen. poenta je da je trulo podsmevati se nekom u lice.
Link to comment
Usput, pošto sam pre par meseci bio na koncertu Calexica, mogu sa sto procentnom sigurnošću da izjavim da nije bilo 3% ljudi na koncertu koji su znali pesme Calexica. Ne to što nisu znali tekstove, pa ih pevali, nego uopšte nisu ni prepoznavali pesme. Foliranje? True or false?
Morali su da idu sa ženom koja sluša to smaranje. :fantom:Sent from my iPad using Tapatalk HD
Link to comment
Druže, ima pesama metallice i mejdena koje na koncertima na kojima sam bio nisu izazvale ovoliku erupciju oduševljenja. Pogledaj masu na klipu koji sam okačio, skaču, seku se, deru se... Taj posprdni hajp oko nje traje mesecima na netu, na twitteru i fb, ništa nije iznenađujuće.Što se tiče toga kako ljudi znaju njene pesme napamet, pogledajmo malo te kompleksnosti:I CAN’T BELIEVE THAT YOU EXISTIT’S UNBELIEVABLEI CAN’T RESIST THIS FANTASYIT’S UNDESCRIBABLEUNDER THE STARS YOU’RE WATCHING MEPa zatim:NIGHT CAN GO ON, AND ONEVEN WHEN IT’S EARLY DAWNEVEN WHEN IT’S MORNINGTO ME IT’S PRETTY DARKNIGHT CAN GO ON, AND ONNIGHT, LONG NIGHT :)
Hahaha, neko je iz posprdnog hajpa slušao više puta njene pesme i naučio ih napamet.Staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaari™ rokeri, živi vi meni bili! Previše idete na koncerte domaćih Americana bandova.
Link to comment

Možda ti treba više puta da odslušaš 4 reda pa da ih zapamtiš, ona peva razgovetno i lepo pa je to mnogo lakše i može da se nauči na licu mesta. :)Nego, ako ti stvarno misliš da su oni ljudi na snimku tamo zato što je vole i cene njenu muziku, veruj mi, u velikom si zajebu. ;)

Link to comment
Nego, ako ti stvarno misliš da su oni ljudi na snimku tamo zato što je vole i cene njenu muziku, veruj mi, u velikom si zajebu. ;)
da se priključim zelayi, kako ovo znaš ? ti si bio, pričali ti ljudi ?nije bitna samo muzika, nego celokupna njena pojava kako ju je Syme opisao.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...