Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

meni ne ide u glavu to sa dovlacenjem timova preko pola sveta. znamo da ABA placa putovanja svim timovima, Lisac i kompanija se stalno zale kako nemaju para i onda oce da dovedu neke LIbance za koje ce svake druge nedelje regularnog trajanja lige morati da pljunu nekom timu kintu za carter za odlazak do Libana.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Maccabi je zbog putovanja i tumbanja rasporeda da im se uklopi u izraelsku paštetu iskeširao mnogo više nego neki lokalni wild card tim, nije tu niko ostao kratak, a i ne leti se valjda čarterima osim u krajnjoj nuždi. Stoji though da su te ad hoc kombinacije sa egzotičnim ekipama indijanske i generalno šabanske bez obzira na kintu, da. Ako je do kinte, neka prosto uvedu Sigal ili Peju, kapiram da bi platili korektno, plus čisto da se osigura popularni bojkot™ na još jedno bar deset godina.

Link to comment

Po ABA sajtu-sve utakmice na F4 pocinju u 20h ( cetvrtak, petak, nedelja).

Cedevita izgleda u punom sastavu na F4-oporavili se Delaš, Suton i Allan Ray...

Nema jos uvek nikakvih informacija oko karata, pretpostavljam da ce ih pustiti u prodaju oko/posle Uskrsa...

Edited by Apollo Creed
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bio jutros da uzmem karte za F4...ako nisu "blokirali" prodaju nekih mesta- po onome sto sam video bas dosta karata je vec otislo. Koliko sam video za nase 1/2 sa Cibonom skoro pola nivoa 200 je otislo, za finale sam uzeo neke krajeve za nivo 200 i toga skoro da nema vise...

Elem, pozurite...

Link to comment
  • 2 weeks later...

"u aba ligi se ne znaju pravila", a oni pre dve nedelje prelazili sa uleb na fiba pravila u sred takmicenja :facepalm:

Link to comment

mogao bi negde da kaze i sta su oni uradili od kada su preuzeli savez...

Link to comment

dobro de, KSS radi ko kurac, ali to ne znaci da se u ABA ligi znaju pravila... zanima me kako bi reagovali navijaci Zvezde da im je uradjeno ono sto je uradjeno Igokei i da su poslali Igokeu u EL mesto njih. sigurno bi im ABA i dalje bila do jaja.

 

u ABA ligi se ne znaju pravila, uzasno je ogranizovana, cela vlast je u rukama tri coveka(od kojih nijedan nije iz Srbije i mislim da je to ono sto najvise pece Bodirogu, a ne ispravnost takmicenja) i organizacija je za unutrasnju upotrebu gde je najvaznije koliko ce para Sidro da digne a klubove ko jebe... to su sve istine. drugi je potpuno problem sto je KLS jos gora

Link to comment

dobro de, KSS radi ko kurac, ali to ne znaci da se u ABA ligi znaju pravila... zanima me kako bi reagovali navijaci Zvezde da im je uradjeno ono sto je uradjeno Igokei i da su poslali Igokeu u EL mesto njih. sigurno bi im ABA i dalje bila do jaja.

 

u ABA ligi se ne znaju pravila, uzasno je ogranizovana, cela vlast je u rukama tri coveka(od kojih nijedan nije iz Srbije i mislim da je to ono sto najvise pece Bodirogu, a ne ispravnost takmicenja) i organizacija je za unutrasnju upotrebu gde je najvaznije koliko ce para Sidro da digne a klubove ko jebe... to su sve istine. drugi je potpuno problem sto je KLS jos gora

 

pa dobro, to je jasno, ko to negira? bodiroga je smorio sa ovom pricom, ponavalja po deseti put, hajde da vidimo sta su on i ekipa uradili.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...