Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

Ma ovo je totalna sramota, onoliko udaranje po rukama na metar od sudije ispod koša, ništa se ne sudi i tako celo drugo poluvreme. Onaj faul Čekovskog u napadu kad je Kuridža pao kao u crtanom filmu, neozbiljno je to sve.

Link to comment

taman sam hteo da napisem da mi je Jagodic-Kuridza najsimpaticniji igrac Cibone ikad, kad sam ga izguglo i shvatio da je Srbin.

 

sad ne znam sta da mislim :D

Link to comment

mnogo mi je drago zbog cveleta

+1000

 

Nadam se da ce ga vratiti na leto u Zvezdu i da ce dobiti adekvatnu ulogu

Mada, sa obzirom na okolnosti, mozda je za njega i bolje da nastavi igrati u ekipi sa manjim pritiskom 

Edited by pbg12345
Link to comment

Bez obzira što mi je drago zbog Cveleta, ne mislim da bi ga trebalo vratiti u Zvezdu, osim ako nam planovi ne budu daleko skromniji nego ove godine. Ove njegove dobre partije mnogo više potvrđuju da je njemu potrebno da bude prvi plej, da ima puno poverenje trenera i dosta slobode u igri. To kod nas ne može nikako da ima, prosto nije dovoljno dobar, mi imamo Nelsona, Jenkinsa, on bi i sledeće godine eventualno mogao da bude backup plej sa 10-15 minuta po meču i u takvoj situaciji ne bi sigurno igrao ovako dobro. Za njega je mnogo bolje da ostane u MZT-u i tu da napreduje, pa da vidimo dokle još može.

Link to comment

Bez obzira što mi je drago zbog Cveleta, ne mislim da bi ga trebalo vratiti u Zvezdu, osim ako nam planovi ne budu daleko skromniji nego ove godine. Ove njegove dobre partije mnogo više potvrđuju da je njemu potrebno da bude prvi plej, da ima puno poverenje trenera i dosta slobode u igri. To kod nas ne može nikako da ima, prosto nije dovoljno dobar, mi imamo Nelsona, Jenkinsa, on bi i sledeće godine eventualno mogao da bude backup plej sa 10-15 minuta po meču i u takvoj situaciji ne bi sigurno igrao ovako dobro. Za njega je mnogo bolje da ostane u MZT-u i tu da napreduje, pa da vidimo dokle još može.

Jenkins nije plej. Nadam se da u sledecu sezonu ulazimo sa bar jednim igracem kome je to primarna pozicija,plus Nelson

Link to comment

ma nece se on vracati

Sto si ubedjen u to?

Ne znam zasto je onda na pozajmici, ako ne postoji opcija da se vrati?  Mada je pozajmica od godinu i po sama po sebi suluda

Edited by pbg12345
Link to comment

Sto si ubedjen u to?

Ne znam zasto je onda na pozajmici, ako ne postoji opcija da se vrati?  Mada je pozajmica od godinu i po sama po sebi suluda

 

Ne postoji.

Cvele ima ugovor do kraja sezone 2014/15,a pozajmljen je upravo do tada.

Znaci- pozajmica bez mogucnosti povratka.

Inace, ne znam cemu ova kuknjava-za MZT je mozda ok, kod nas se pokazao dovoljno...

Link to comment

Ne znam gde ti vidis kuknjavu, svi su zapravo srecni zbog njega jer je docekao priliku i sto dobro igra. Nije on nicime zasluzio da nosi etiketu negog propalog igraca, i lepo je da to i pokazuje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...