Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

Ne znam za klubove i ostale, ali meni kao pojedincu koji  prati ABA ligu smeta sto se odlucujuce utakmice poslednjeg kola ne igraju u istom terminu. Nebitno ko je trazio, ko dozvolio i sl. Jednostavno se gubi na regularnosti.

Link to comment
  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

Ne znam za klubove i ostale, ali meni kao pojedincu koji  prati ABA ligu smeta sto se odlucujuce utakmice poslednjeg kola ne igraju u istom terminu. Nebitno ko je trazio, ko dozvolio i sl. Jednostavno se gubi na regularnosti.

jbg, Zvezda i Partizan su u Evropi, moraju po tome da se ravnaju

Link to comment

Ne znam za klubove i ostale, ali meni kao pojedincu koji  prati ABA ligu smeta sto se odlucujuce utakmice poslednjeg kola ne igraju u istom terminu. Nebitno ko je trazio, ko dozvolio i sl. Jednostavno se gubi na regularnosti.

 

Kako gubi na regularnosti? Harper je vise nego lepo objasnio... Da na bilo koji nacin ishodi tih utakmica uticu na konacni raspored, pa i da ima smisla. Ovako nema. Ako Partizan zeli da bude treci, samo treba da pobedi Cedevitu. Ako Zvezda zeli da Cibona bude cetvrta, samo treba da pobedi istu.  A da se igra cisto iz kurtoazije u ponedeljak u Zagrebu,  pa kroz 48 sati u Bg-u 1/2 Eurokupa, potpuno je suludo i nema nikakve potrebe. Igranjem u isto ili razlicto vreme se ni na koji nacin ne dobija ili gubi regularnost, jer je to omogucio raspored timova na tabeli pred to poslednje kolo. 

 

Verujem da ti kao pojedinac koji prati ABA ligu vuces traume zbog regularnosti iz prosle sezone, kada su se utakmice poslednjeg kola zavrsile sa znacajnom vremenskom razlikom zbog iznenadnog kvara tamo nekog semafora, i to kad je bilo vazno ko ce koga i koliko da pobedi, ali mozes da budes spokojan, jer sada za razliku od prosle sezone ti dueli nemaju medjusobni uticaj pa samim tim ne uticu na regularnost ;)

Link to comment

Igokea dobila Siroki i izbacila ih iz lige + osigurala Evrokup.

čekaj da se završi utakmica u zadru. koš razlika je na strani širokog. 

 

osim ako sam nešto zabagovao. 

Link to comment

hvala. ja pratim pbp. 

 

uzgred, da li je moguće da u zadru, koji je stvorija košarku, nema više od 3 hiljade ljudi koji bi gledali ovako značajnu utakmicu?

Link to comment

hvala. ja pratim pbp. 

 

uzgred, da li je moguće da u zadru, koji je stvorija košarku, nema više od 3 hiljade ljudi koji bi gledali ovako značajnu utakmicu?

jeste. od kada se otislo iz Jazina mnogo se manje ide na tekme.

Link to comment

ovi ludaci zamalo da upropaste sezonu u poslednjem minuta. četiri promašena bacanja, izgleda uz neke glupe faulove. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Na kraju Muric imao dosta dobar sut za pobjedu i promasio, opstenarodno veselje

pa ti rece da je gotovo :lolol:

 

to najdovski, sve nam je jasno :D

Edited by Timmi
Link to comment

Šteta za Široki, ako neki grad zaslužuje stabilnog aba ligaša, onda su to oni.

Sami su krivi, danas su odigrali kao najgora govna i kao da im utakmica nista ne znaci, neuporedivo sa Zadranima koji su daleko gora ekipa al su zato izginuli.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...