Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

ne mislim ni na karmu ni na sarmu, već na našu odbranu, posle koje redovno neko ostaje usamljen da pripali za tri.

 

nervoza. ne pamtim ovakvu seriju poraza, koja će se neminovno nastaviti u Madridu.

Link to comment

U kosarci ne postoji termin "sere protivnika". Ili igras dobru odbranu ili je ne igras.

 

Na primeru Partizana se to najbolje vidi. Kako smo ostali sa kratkom klupom i kako se Dragan povredio, naprasno je pocelo da "sere" sve nase protivnike. I sto je najgore na sve strane kuknjava kako jadni nismo imali srece i kako nas pune svi redom.

Link to comment

juce je cbiona u polufinalu kupa ispala od zagreba, sad igraju finale protiv cedevite. cibona u punom sastavu, igrali su da osvoje trofej i ladno ih je zagreb dobio.

Link to comment

Gledao sad prvo poluvreme Cedevita - Zagreb u snimku, totalni no contest, razlika u klasi, Babić pored ovih deluje kao Preldžić, Bilan kao Rebrača, Zubčić kao Topić... Iskreno, stilski™ sam nefasciniran Ciboninim indijanisanjem i kada dobijaju, pa mi neće biti čudno ako im se desi još koji takav potop do kraja godine.

Link to comment

Zadar i Cibona upravo igraju jednu od najruznijih utakmica u istoriji kosarke.
Zadar je na +7 trenutno

 

edit: gotovo, toliko o F4 za Cibonu

Edited by Feindouno
Link to comment

Dobro kolo za nase vodece klubove, naravno, uz ocekivanu pobedu Partizana veceras. Sve vise nam se smese pozicije 1 i 3 koje ce nam, pod pretpostavkom da ce F4 biti u Beogradu, ponovo doneti dva kluba u Evroligi.

Link to comment

Zadar i Cibona upravo igraju jednu od najruznijih utakmica u istoriji kosarke.

Zadar je na +7 trenutno

 

edit: gotovo, toliko o F4 za Cibonu

kako mislis toliko o F4 za Cibonu?

pa Cibona ima jedno duplo laksi raspored od Buducnosti i bolji h2h...

Link to comment

Daje li RTS Partizan veceras? Ne bih da propustim retku priliku da navijam za mrski mi klub. :lolol:

ArenaSport

Beograd Arena

Sport Zagreb

ArenaSport BIH

Šport tv Slovenia

OTE Greece

 

Ово гледаш без емоција ко год да победи нама свеједно.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ivanović i Buva eksplodirali u ovom kolu, a Opačak polako ulazi u MVP režim u kategoriji veterana.

 

 

Kus, Baždarić, Opačak, Štemberger, Dozet, Hukić, Drobnjak, Čekovski, Gečevski, Katić, Varda.

 

Žižić je odustao zbog gužve u frontcourtu, a nedostaje Ilievski da ih poveže u produktivnu celinu...

 

 

Badera ne pišem jer ne priznajem poraz protiv OFK tu ringišpil ekipu, so sue me. -_-

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...