Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

pa da ja mogu da gledam u Novom Sadu :P
jebes novi sad, neka promene ono debilno pravilo da samo dva kluba iz jednog grada mogu u aba (rimuje se). hocu da gledam megu na novom beogradu. nabijem na penis onu lisicu.
Link to comment
  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

Treba smanjiti na 10, uvesti drugu ligu od 14 i odjebati Mađare. :fashisto:... a u perspektivi pustiti i Peju & Sigal da igraju, that shit would keep the most faithfull ones sulky for eons to come. -_-edit: Inače, ako Radnički nastavi da bude ovoliko loš, teško da će Srbija dogodine imati 4 ekipe.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Onda neka Srbija da pare i ulozi malo i u Radnicki (koji istu predstavlja u Evropi, ABA ligi, NBA, NHL, FIFA itd.. i za koju je prethodnih godina izborio mesto vise) pa ce da ima 4 ekipe :fantom::mutastylesmile:

Link to comment

U ovom kolu svi osim Olimpije izgubili u Evrokupu.Dalje ide Olimpija sigurno, Cedevita verovatno i mozda Radnicki, ostali ispali.Prilicno ocekivano, jedino je Buducnost mozda mogla vise

Link to comment

to i ja pokusavam da skapiram, ali mi ne ide :D verovatno misli na opstanak...Djetici posle Zvezde i Cibone dobili i Cedevitu, u Podgorici... kako su izgubili od Olimpije, ostace misterija.

Link to comment
to i ja pokusavam da skapiram, ali mi ne ide :D verovatno misli na opstanak...Djetici posle Zvezde i Cibone dobili i Cedevitu, u Podgorici... kako su izgubili od Olimpije, ostace misterija.
normalno da mislim na opstanak, sve ostalo je nebitno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...