Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

Mislim da to što je nešto rozikasto po okviru table nisu svetla nego neko prelamanje svetla verovatno, s obzirom da se to vidi odmah čim tabla uđe u kadar. A i sirena se kasnije čuje.

Link to comment
  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

Nije nista uslo u kadar vec su svetla pocela da se pale i gase. Evo, nije me mrzelo da izvadim vise frejmova :)2dtngn5.jpgSvetla pocinju da se pale i gase na trecem frejmu a Vladovic pusta loptu na osmom. Mnogo jasnije se vide kad se gleda frejm po frejm ali i ovako moze da se vidi.Edit: sto se sirene tice, istina, ona se cuje tek jedan-dva frejma nakon suta.

Edited by ficfiric
Link to comment

Primer za doesn't bend his knees Raško, a za gives up position & doesn't bother to get a hand up Bobi. Nisu mogli zajebanije da mu odaberu. :lolol:Weaknesses se uglavnom daju ispraviti, dosta lične taktike, minuta, pasulja™ & gyma. I da prestane da kenja svima i za sve.

Link to comment
Weaknesses se uglavnom daju ispraviti, dosta lične taktike, minuta, pasulja™ & gyma. I da prestane da kenja svima i za sve.
Nije to baš tako lako. Sve polazi od mentalnog sklopa, koji se delimično čita kroz govor tela, koji mu je očajan. Mislim da mu je i telo sklono nabijanju bespotrebne kilaže, što ga može dodatno usporiti, pogotovo što nije atleta. Ima potencijala za kraj prve runde drafta, ali i dosta upitnika.Givony je oduševljen ABA ligom, verujem da će ići bar još par klipova do kraja sezone.
Link to comment

nurkic treba da radi na svom tijelu, vjerovatno i na nacinu ishrane, sto bi mu pomoglo na brzini i eksplozivnosti. prvo sto kosarkaski mora da radi je lijeva ruka, jer je on uopste ne koristi, a sad su vec svi dovoljno upoznati s njegovom igraom da to pise u svakom scouting reportu protivnika. ako bude radio blizu koliko pekovic, mogao bi da ima karijeru slicnu njegovoj.kad je u pitanju nba potencijal, meni je omic i dalje bar na nivou nurkica. ako ostane u olimpiji, sledece sezone bi trebalo da bude dominantan u aba ligi.btw, priznali kos vladovica.

Edited by Timmi
Link to comment

Markota kad god izduva za ugovor negde gde okej plaćaju, dođe da klošari sa stilom u u tom trenutku najboljem timu u Zagrebu... Mrcina.Biće im svakako upgrade za Zubu i Sutona, lepo oni sklapaju kockice za F4. Kad se vraća Tomas?

Link to comment
sinoc im igrao skoro celu utakmicu danas pesao u cedevitu
Sa Banbergom je imao kratkoročni ugovor, a verovatno je još tokom trajanja istog dogovorio Cedevitu, samo je to objavljeno onog dana kada mu je istekao ugovor.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...