Jump to content
IGNORED

ABA 2013/14


Apollo Creed

Recommended Posts

Sa Banbergom je imao kratkoročni ugovor, a verovatno je još tokom trajanja istog dogovorio Cedevitu, samo je to objavljeno onog dana kada mu je istekao ugovor.
Znam, dosao je da zameni Novicu ali ovaj jos uvek nije spreman.
Link to comment
  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Töölönlahti

    46

  • Feindouno

    34

  • Timmy

    30

  • Кристофер Лумумбо

    25

Ovo je trebalo da mu bude godina za pravu profesionalnu afirmaciju i odlazak. Solidno je otvorio sezonu i kapirao sam da će ga prodati na zimu najverovatnije ako nastave da budu kanta za napucavanje. Ne deluje kao talenat u rangu Planinića ili Pilepića, ali taman je počeo da bude iole konzistentan i onda ovo... Baš bedak.In other news, intervju sa Nurkićem okačen na zvaničnom sajtu.

Za sve je kriv Enes Trnovčević, moj i Omićev agent. On je upoznao moga oca, koji je baš veliki i policajac je u Tuzli. Kada ga je video, samo ga je pitao, da li ima sina i tako je krenula ta "glupa" priča. Moj otac je jednom u nekoj tuči pretukao 14 ljudi. Ja sam još bio mlad, nisam to vidio, ali je istina. Moj agent je to pročitao u novinama, pronašao oca i pitao ga za mene. :kdp:

Link to comment
Nurkić skoro k'o Razija. Za kog ex-YU košarkaša je bila priča da su videli trag cipele 50+ u snegu, na nekoj planini, pa ga doveli da igra basket?
Arapovic mozda?
Link to comment

sada gledam govnjave propozicije i ne verujem jbt.

  • One additional place will be assigned to the better one between Croatia or Serbia in the 2013/14 national standings.
  • One additional place will be assigned to the better one between Slovenia or BiH in the 2013/14 national standings.

znaci Slovenci i Bosanci ce da dele jedno mesto, a mi i Hrvati drugo... usput, pocetni koeficijent Srbije i Hrvatske je po 3 kluba... znaci dzabe nam sto dominiramo ligom(a dominiramo bezobrazno, 9 od 12 titula smo uzeli, 9/11 ako se gleda da nismo ucestvovali u prvoj sezoni... Hrvati pak imaju jednu, a i tu jednu su uzeli u drugoj sezoni i to samo zato sto je Zvezda operisana od osvajanja trofeja), svake godine krecemo sa iste polazne tacke kao i Hrvati.

Link to comment
sada gledam govnjave propozicije i ne verujem jbt.
  • One additional place will be assigned to the better one between Croatia or Serbia in the 2013/14 national standings.
  • One additional place will be assigned to the better one between Slovenia or BiH in the 2013/14 national standings.

znaci Slovenci i Bosanci ce da dele jedno mesto, a mi i Hrvati drugo... usput, pocetni koeficijent Srbije i Hrvatske je po 3 kluba... znaci dzabe nam sto dominiramo ligom(a dominiramo bezobrazno, 9 od 12 titula smo uzeli, 9/11 ako se gleda da nismo ucestvovali u prvoj sezoni... Hrvati pak imaju jednu, a i tu jednu su uzeli u drugoj sezoni i to samo zato sto je Zvezda operisana od osvajanja trofeja), svake godine krecemo sa iste polazne tacke kao i Hrvati.

A za koji ce nam vise od cetiri mesta kad i ta cetiri popunjavamo jedva?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...