Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

Sve te prednosti su manje važne spram toga da koristi Win. Videćemo šta će preostali deo Nokie izbaciti sad kad je istekao smartfon deo non-compete klauzule sa MSom. Možda izbace neki kickass Android.

 

To što koristi Win mu je kod mene dodatna prednost. Nikad ne bih koristila droid. Nikad mi se nije sviđao. 

Sve zavisi od realne upotrebe - koliko puta si do sada menjala bateriju na tom telefonu ili koliko i za šta koristiš nfc? Ako čovek to realno ne koristi, onda je to još samo jedna stavka na papiru, koju je korisnik platio, a stoji tu zlu netrebalo.

Netočno.  Bateriju nisam mijenjala, ali ne bih nikad kupila mob koji nema tu mogućnost. O nedostatku sterea da ni ne pričam.

Link to comment
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

Stereo zvuk? Na telefonu? Misliš, dva zvučnika? Ne znam kakvu to zvučnu sliku može dati na 5cm razmaka, a slušalice su uvek i svuda stereo... Jedini respktabilan zvuk na fonu čuo na nekom novijem predrkanom HTC-u, ono je ludilo.

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

+1, a imam lumiu 925 2 godine i nadam se da sledeći telefon za koji se firma odluči neće bit windows

-1

Pazi sta zelis....

 

Elem, umesto lumie 925 dobili galaxy j5. Ovo deluje kao neka igracka.

Iako su aplikacije vidljivo bolje integrisane sa OS, daleko mi je laksa navigacija bila na lumiji ... al dobro, u sustini sve je to dobro :)

Link to comment

Nope, nije svima. Pisalo je negdje da se može potvrditi da ne želiš da ti smanje, to je bilo prije par mjeseci. 

 

"Kao što ste već upoznati, količina prostora za pohranu koju dobivate s većinom računa servisa OneDrive mijenja se s 15 GB na 5 GB. Prethodno ste potvrdili da želite zadržati 15 GB besplatnog prostora za pohranu (i bonus od 15 GB za snimke kamere ako ga imate).* Kao posljedica toga, vaš račun neće se mijenjati."

Link to comment

Moja firma rabi Blackberry... Ono uopšte nije loše, na BB10 mislim.

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

Jedini skoro pravi multitasking na telefonu.

Iskreno mi žao što su otišli u q.

Mislim da imam negde Bold u kući.

Link to comment

Moja firma rabi Blackberry... Ono uopšte nije loše, na BB10 mislim.

 

Sent from my Venue 8 3830 using Tapatalk

 

 

Jedini skoro pravi multitasking na telefonu.

Iskreno mi žao što su otišli u q.

Mislim da imam negde Bold u kući.

+100

Ja sam lani sa Z10 presao na Passport i za moje potrebe ubjedljivo bolji od iPhone 6.

 

I jeste steta za firmu, Nisu jos otisli u kurac (ali su na dobrom putu)

Link to comment

Jedini skoro pravi multitasking na telefonu.

 

 

Mislim da ne mislis na multitasking jer je to nesto sto postoji skroz pravo na svim popularnim mobilnim sistemima vec dugo. Sad me kopka na sta si tacno mislio (nemoj da me skontas kao provokatora, pliz).

Link to comment

Mislim da ne mislis na multitasking jer je to nesto sto postoji skroz pravo na svim popularnim mobilnim sistemima vec dugo. Sad me kopka na sta si tacno mislio (nemoj da me skontas kao provokatora, pliz).

Mislio sam na onaj domaćinski npr u prozoru gore desno ide youtube, u većem čitam email u trećem otvoren ppp u burazeru.

Sigurno sam upotrebio pogrešnu reč. :D

Ono jeste kod drugih možeš podeliti ekran pa, ali samo određene aplilacije, možeš otvoriti u njima ili switchovati između njih.

Naravno sasvim moguće da sada to mogu i androidi iosi, meni to ostalo zapisano kada sam prvi put radio na BB10.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...