Jump to content
IGNORED

Шта не подносите, ал баш


расејан

Recommended Posts

rakiju, ladnu prasetinu, ladnu jagnjetinu, boraniju, sirov crni luk, sok od zove…

 

kelj nikad u usta stavio nisam pa mogu samo da pretpostavim

  • Haha 1
Link to comment

Ovo što si nabrojao u prvoj rečenici meni izgleda kao idealna svadba, fali samo neki kolač.

 

E da, ne podnosim ni posoljeni crni luk, posoljeno kuvano jaje itd, sve to jedem bez soli.

  • Haha 1
Link to comment

Paprika (zna da preuzme ukus ostatku jela cak i nakon sto je sklonim), grasak, paradajz (paradajz sos i supa moze, svez ne). Kelj takodje ne. Majonez ni u ludilu, kao ni tzatziki niti vecina ostalih belih namaza. 

  • +1 1
Link to comment
50 minutes ago, napadaj said:

Ovo što si nabrojao u prvoj rečenici meni izgleda kao idealna svadba, fali samo neki kolač.

 

daaa

 

ne volim ni te svadbarske torte, margarinuše

:fantom:

Link to comment

kaki ste, samo bi da gadite. ko u obdanistu.

neko rece da ne voli kuvani kupus, a neko drugi kelj...

predlog: keljkupus. snite kupusa/kelja po spratovima, naizmenicno. posoliti. s junetinom i sargarepom izmedju, kuvano u sopstvenoj vodi. ulje na dno i po svakom spratu. paradajz na vrhu. da se krcka na tihoj.

 

a prokelj - prokulice obarene u slanoj vodi. onda so, ulje, tek-tek sirce, pavlaka. oooh!

 

on topic: mleko i dzigerica, od namirnica. od jela: grasak, boranija i pasulj sa sirovim mesom.

grasak je za s knedlama od brasna, boranija (puterica) za s mlekom il paradajzom, zelena za svasta drugo, pasulj za sa suvim mesom i/ili kobasicom. :D

 

poz

Edited by le petit nicolas
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
11 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

kelj je do jaja, samo treba umeti pripremiti. bukvalno ko sladak kupus. prokelj ume da bude gadan. 

 

od hrane ne podnosim kad neko ne ume da skuva a trti se. 

Prokelj je gadan kad se prekuva, onda postaje gorak. Al to je do pripreme, ne do hrane :)

Link to comment

Pecena jaja u svim pojavnim oblicima, nista na oko, nista kajgana, nista omlet (barena derem), cvarke, drozdine, pihtije, majuske, krvavice, cvekle, pire krompir :sleep:

 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
  • Tužno 3
Link to comment
11 hours ago, Zverilla said:

Ti samo nisi jeo kod dobrih Kineza.

Daj neke dobre kineze u BGu, meni ovde svi imaju istu buckuris notu.

 

Ontopic: grasak i pihtije, mada i za njih ima nade. Ono za sta nema nade su hrane sa karamelisanim sosovima (tipa rebarca). Iz nekog razloga to mi odmah izaziva muku.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Imaš traume od jaja.


Cele studije sam ih jeo 6x nedeljno, mnogo je za 1 zivot :fantom:

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...