Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ili je čovek koji ne pije pivo, retko se viđa ovakav otvarač kod nepivskih flaša. Žali bože protraćenih godina

  • Replies 13.6k
  • Views 1.1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ne znam za Siriju, ali koaliciona lista Putin-Asad bi odnela ubedljivu pobedu u Srbiji.

  • elem danas u fokusu i dalje Sednaja.  Ovo je bio ženski deo zatvora, ova deca na slici su "proizvod" silovanja ovih žena, rođena su u zatvoru i nikada nisu bila van ćelija. Imaju npr 5 godina, ni

  • Osim u krugu dvojke, tu bi džihadisti počistili konkurenciju.

Posted Images

On 1. 4. 2026. at 21:13, Engineer said:

Ili je čovek koji ne pije pivo, retko se viđa ovakav otvarač kod nepivskih flaša. Žali bože protraćenih godina

.

Covece, on je pokusao da odvrti ovakav otvarac)). Nema to veze sa pivom ili ne.

Uostalom, boli njega kita, od nagrade 10miliona dolara za njegovu glavu do sata na njegovoj ruci od 150 hiljada dolara...

IMG_20260401_193401_474.jpg

14 minutes ago, barba said:

.

Covece, on je pokusao da odvrti ovakav otvarac)). Nema to veze sa pivom ili ne.

Uostalom, boli njega kita, od nagrade 10miliona dolara za njegovu glavu do sata na njegovoj ruci od 150 hiljada dolara...

IMG_20260401_193401_474.jpg

On sve vreme izgleda kao da gleda ko ce iz kog grma da ga zaskoci...

  • 3 weeks later...

lolol

7 hours ago, Roger Sanchez said:

lolol

Izgleda da je dosla reprezentacija Australije u brejkdensu da im pokaze kako se pravilno plese. Kad su uspeli da se kvalifikuju za olimpijadu, sta im je problem da razvale u Danasku )

Bolje da razvale oni nego da ih razvaljuje plemenita & slobodoljubiva Rusija sleep

18 minutes ago, Roger Sanchez said:

Bolje da razvale oni nego da ih razvaljuje plemenita & slobodoljubiva Rusija sleep

Making an ISIS soldier sit through this is kinda funny.

Jedan od komentara..... :)

1 hour ago, Roger Sanchez said:

Bolje da razvale oni nego da ih razvaljuje plemenita & slobodoljubiva Rusija sleep

Oni su se tukli sasvim lepo sami. Majka je pocela da im pomaze tek od 2015e, nakon 3-4 damostalnog tabanja. Istini za volju povremeno su ih tabale i prvodemoktatija uz sasluzenje ostrvskih podguznih muva, i terciranje Sultana.

Definitivno je ovaj i ovakav mir bolji od rata koji su imali. Stabilokratija )

Edited by x500

Just now, x500 said:

Oni su se tukli sasvim lepo sami. Majka je pocela da im pomaze tek od 2015e, nakon 3-4 damostalnog tabanja. Istini za volju povremeno su ih tabale i prvodemoktatija uz sasluzenje ostrvskih podguznih muva, i terciranje Sultana.

Definitivno je ovaj i ovakav mir bolji od rata koji su imali. Stabilokratija )

Mir koji su imali pre Arapskih proleca je mnogo bolji od ovog sto danas imaju.

Drug iz srednje skole rodjen&odrastao ovde, otac Sirijac, majka nasa domaca (ozenio je kao student odje) `91 ode u Alepo da izbegne ratove ovde.

Bio kod njega tih godina, otisli i do Petre u Jordanu... i dozivi da mora da se vraca ovde i dokazuje da je drzavljanin ovog Srbistana, a rodjen i odrastao u Zagrebackoj ulici u Beogradu.

Oj, zivote - nataknem te...

43 minutes ago, kronostime said:

Mir koji su imali pre Arapskih proleca je mnogo bolji od ovog sto danas imaju.

Drug iz srednje skole rodjen&odrastao ovde, otac Sirijac, majka nasa domaca (ozenio je kao student odje) `91 ode u Alepo da izbegne ratove ovde.

Bio kod njega tih godina, otisli i do Petre u Jordanu... i dozivi da mora da se vraca ovde i dokazuje da je drzavljanin ovog Srbistana, a rodjen i odrastao u Zagrebackoj ulici u Beogradu.

Oj, zivote - nataknem te...

Za Egipat mi koleginica rece, sve ono da bi danas imali isto to, a onoliki ljudi se borili.

Just now, Mel said:

Za Egipat mi koleginica rece, sve ono da bi danas imali isto to, a onoliki ljudi se borili.

Svaka od tih zemalja ima svoje specificnosti i zbog toga ih nije trebalo dirati - Gadafi je drzao Libiju u miru i blagostanju uprkos plemenskim razmiricama koje su izbile posle njega, Sadam Irak isto....

Jbg, nekad je cena mira ne dirati onog ko moze da donese isti u tim podrucjima.

Kakav takav, ali mir.

30 minutes ago, kronostime said:

Svaka od tih zemalja ima svoje specificnosti i zbog toga ih nije trebalo dirati - Gadafi je drzao Libiju u miru i blagostanju uprkos plemenskim razmiricama koje su izbile posle njega, Sadam Irak isto....

Jbg, nekad je cena mira ne dirati onog ko moze da donese isti u tim podrucjima.

Kakav takav, ali mir.

Ovo rezoniranje naravno nije se moglo primjenjivati, ne smije se primjenjivati niti se primjenjuje na Ukrajinu fantom

1 hour ago, kronostime said:

Mir koji su imali pre Arapskih proleca je mnogo bolji od ovog sto danas imaju

Mozda )

Asad je vladao kroz svoju manjinu nad vecinskim stanovnistvom. Sada vecin vlada, a manjine su manjina.

Druga razlika je u podrsci, nova vlast dobija lepr pare iz zemalja Zaliva i ima podrsku SAD i EU. Ako ne budu nesto jacali vojsku i ako svoje snazne misice budu trenitali samo na Kurda, onda ni IL nece morati da ih prgla.

Asada, otac i sin, to nikada nisu imali.

30 minutes ago, kronostime said:

Gadafi je drzao Libiju u miru i blagostanju uprkos plemenskim razmiricama koje su izbile posle njega

Gadafi je ranije bio spinzor terotizma na Zapadu, pogotovo 80tih. Nova Libija generalno ne spozotise terotizam. Dobto, ponekad se sa njene teritotije napadne ruski tanker, ali to nije napad na Zapadne ciljeve. Ako Rusija ima ptoblem sa napadima na svoje tankere moze da se obrati upravi vodovoda ili neka intervenise ili neka se povuce sa ukrajinske teritorije ili neka trpi. To je njihov izbor, za sada cutebi trpe, dok ih trpaju.

49 minutes ago, Roger Sanchez said:

Ovo rezoniranje naravno nije se moglo primjenjivati, ne smije se primjenjivati niti se primjenjuje na Ukrajinu fantom

Od kad je Ukrajina na Bliskom Istoku?

Teritorija oko koje su se vekovima klali Rusi, Poljaci, a i naseljavalo se sa ovih nasih prostora - sta je tu moglo da podje pogresno?

Jos i istorija do danasnjih dana - jbg, Pancevo ili Zagreb u Ukrajini ili njihovi originali ovde ko ga jebe... salji dron na to mesto, ma gde bilo....

Samo, Tocka nije pala u Ukrajini ili Rusiji vec posred Zagreba, a NATO saveznici nisu zastitili ni od tog antikviteta!

Jebalo vas navijanje kad svako moze da bilo kome spici sta hoce sa jeftinim ili zastarelim dronovima - u istim smo govnima.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.