Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ovo je moglo i na Srbin pobedio topik

Od pada Asada, nisu naplacivali vize, ali su poceli ovog meseca.

Cene se razlikuju u zavisnosti od broja ulazaka i duzine ostanka, za cetiri zemlje ne treba viza, a samo za jednu je besplatna.

IMG_8443.jpeg

  • Replies 13.6k
  • Views 1.1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ne znam za Siriju, ali koaliciona lista Putin-Asad bi odnela ubedljivu pobedu u Srbiji.

  • elem danas u fokusu i dalje Sednaja.  Ovo je bio ženski deo zatvora, ova deca na slici su "proizvod" silovanja ovih žena, rođena su u zatvoru i nikada nisu bila van ćelija. Imaju npr 5 godina, ni

  • Osim u krugu dvojke, tu bi džihadisti počistili konkurenciju.

Posted Images

24 minutes ago, jms_uk said:

Ovo je moglo i na Srbin pobedio topik

Od pada Asada, nisu naplacivali vize, ali su poceli ovog meseca.

Cene se razlikuju u zavisnosti od broja ulazaka i duzine ostanka, za cetiri zemlje ne treba viza, a samo za jednu je besplatna.

IMG_8443.jpeg

Zasto, jbt? Kupuju neko oruzje, pa kao ah da to su nam oni ortaci?

Verovatno reciprocno da mogu preko Srbije dalje u Evropu, pa ce onda SNS ekipa pokusati kamciti pare od EU da to sprecava...

22 minutes ago, bags said:

Verovatno reciprocno da mogu preko Srbije dalje u Evropu, pa ce onda SNS ekipa pokusati kamciti pare od EU da to sprecava...

makes more sense

Dobro, nek kažu lepo Sirijcima šta to treba da urade pa da ih ne bombarduju.

Pa rekli su (da se povuku sa Kosova i daju ga Izraelu).

Edited by Mel

Sad kad cionisti nemilosrdno lupaju po Damasku, što nisu radili dok je u njemu stolovao nepokolebljivi anticionistički junak Lav od Sirije, pretpostavljam da po tenkijevsko-anticionističkom matrixu al-Sharaa više nije Jewlani? Ili se varam?

Dis you, antitenkistički brigadir?

Gv-1niQXcAAjewl?format=jpg&name=900x900

5 hours ago, Roger Sanchez said:

Sad kad cionisti nemilosrdno lupaju po Damasku, što nisu radili dok je u njemu stolovao nepokolebljivi anticionistički junak Lav od Sirije, pretpostavljam da po tenkijevsko-anticionističkom matrixu al-Sharaa više nije Jewlani? Ili se varam?

Cionisti čiste avliju od sopstvenih otpadaka i mnogo se potresaju u procesu. Šara je pre svega probisvet, bandit, a Izraelci su ozbiljni domaćini i metu oko svog praga. Samo što nemaju meru i pohlepni su, to je njihov problem. Asad je takođe bio domaćin (samo što je on bio prosvećeni domaćin i asketa) i znao je kako da brani svoju zemlju, za razliku od ove ciganije. Cionisti su cionisti ali klasa je klasa.

Druzi su u šemi sa Izraelom odavno... ovo je spašavanje saveznika

18 hours ago, Zabalujev said:

Dobro, nek kažu lepo Sirijcima šta to treba da urade pa da ih ne bombarduju.

.

Druzi pokazali video sa zarobljenim "sirijcem".. Odlican ruski jezik praktikuju arapi izgleda.

Kakav je ovo akcenat? Kavkaski?

16 hours ago, Roger Sanchez said:

Sad kad cionisti nemilosrdno lupaju po Damasku, što nisu radili dok je u njemu stolovao nepokolebljivi anticionistički junak Lav od Sirije, pretpostavljam da po tenkijevsko-anticionističkom matrixu al-Sharaa više nije Jewlani? Ili se varam?

Ček, cionisti nisu tukli po Damasku dok je Asad bio? To je vest za mene.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.