Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Naprotiv! Ja sam bio zadovoljan BoTom. Mene je recimo mrzelo da izađem na glasanje u drugom krugu. Računao sam da će on i to da obavi mesto mene. :(

Link to comment
Ali onda očito da ni tu banalnu funkciju (uz lente i odlikovanja) ne može da obavi bez havarije sa heklerajem i daljincima. :D
Али пази комбинацију синемаскоп телевизор и нема даљинца. Ето ти те шире слике, сваки час мораш да му приђеш да промениш канал, а слика се шири, шири...
Link to comment
Ali onda očito da ni tu banalnu funkciju (uz lente i odlikovanja) ne može da obavi bez havarije sa heklerajem i daljincima. :D
pa pošto je predsednik ne samo ovog foruma, nego cele srbije, heklanje i turske serije dođu odgovarajući diskurs. iako znamo da se oko toga toma sigurno nije trudio :D
Link to comment

Da ima neku vlast, verujem da bi Toma zaista zabranio prodaju daljinskih upravljača za televizore.Saparmurat Nijazov, pokoj mu duši, je svojevremno zabranio pevanje na plejbek; šta je daljinski naspram toga.

Link to comment

Uhvatio sam sebe da bih, kada bi se ponovo glasalo između Bote i Tome, glasao za Tomu, sada. Prošli put nisam glasao uopšte.Dakle, i pored svih hekleraja i svega ikada što je izjavio. A nije da nije izjavljivao.Nekako... Sigurniji sam jbga. Toma daje to što i obećava. WYSIWYG. Fair enough. Jel to negde normalno?

Edited by giuseppe
Link to comment

kakav nemach pojama :isuse:prava zena gleda seriju i hekla napamet -_-zapravo, slusha seriju, hekla napamet i gleda shta hoce. turski vec nauchila, shpanski, portugalski i hindu, ih! odavno <_<

Link to comment

Ne vidim šta kenjate Tomi, realno, makar vi koji ste đinđićoljupci. Priča isto što i Zoran™ koristeći sebi bliske primere. Moramo da se menjamo, da se unapređujemo svaki dan, i tako dalje. Jebiga, nismo svi dodelili sebi stanove sa trocifrenim brojem kvadrata na Novom Beogradu, niti imamo višestruka državna primanja, pa da imamo tu dozu lagodnosti i opuštenosti u svakodnevnom radu na sebi.A daljinski će naravno biti ukinuti. Već sada imamo televizore koji se kontrolišu glasom i pokretima. Kada se ceo taj sistem bude usavršio, daljinci će biti višak i niko ih neće isporučivati.

Link to comment

daljinski je obično dalje nego dugme na televizoru.inače super je kako je postavio da je čitanje nekakva dokona, inferiorna aktivnost :)što se izjave tiče, ona je nekako u duhu evropske tradicije slabih i ekscentričnih predsednika koji lupaju svašta. kao onaj Zeman koji tvrdi da je posle 26. godine pušenje sasvim bezbedno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...