Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Недуго иза тог интервјуа почео је рат. И победио је Месић. Добио је своју Хрватску, а добио је и данашњи НИН.Mesić je vlasnik NIN-a? Hrvatska je NIN-ova?

Link to comment
"Tango" - kako joj je slatka analogija sa silovanjem 13-godišjakinje....
Da, da, to je samo logični razvoj zdravog hrišćanskog propisa da žena silovana unutar gradskih zidina mora biti kamenovana.
Link to comment
:Hail: danas na pauzi uzela da prelistam politiku i ziva nisam bila da l ce iko okaciti.dakle... ja ne znam kako/zasto je ovo uopste objavljeno, jeste da sam se naglas smejala k'o kreten, ali ovo nije ni za onu rubriku gde citaoci rantuju. + tekst je toliko dupeuvlakacki da sam u jednom momentu bila u fazonu da tijanic uopste nije mreo, jbt. kapa dole branki sto je nije mrzelo da izvrti jednu recenicu tridesetinu puta (na isto toliko nacina).
Link to comment

Eto kakve je novinare ostavio iza sebe. Branka Nevistić (ili Nevestić, ne znam) je slika i prilika njegovog rada.Dalje, tu je i Maja Nikolić, koja osim sto je dobra riba, ništa novinarsko u sebi nema.Nataša Miljković je pokazala koji su joj novinarski dometi onom emisijom "Ključ" kada je dovela onu nesrećnu decu sa Kosova, pardon, srpčad. "Milice, pa ti opet plačeš".Ko je još tu bio? Tatjana Ferendino? Anja Ranković? Jel da da mi post izgleda kao da mi je stoka preoteo nalog?

Link to comment

O moćni forume, dopusti mi da se iskupim za jučerašnji gaf, prinošenjem žrtve u vidu današnje dnevne tupanke, Deane!DIMITRIJEVIC-DEANA.jpg

Познати троугао, односно латинично слово „В“, презентује мушку грађу у њеној снази, ширини рамена у односу на струк. Овај модел је природни антипод женској грађи, ситније, крхкије појаве. Данас, мушки сако, има сужен рамени појас, а проширене кукове, који све више подсећа на женски облик тела, док су панталоне и фармерке неприродно уске. Рафови и понуда у женском одсеку радње све мање се разликују од исте на мушком одсеку. Све то доприноси бизарној позицији данашњих мушкараца којима мода поставља захтеве који се удаљавају од основне физиономије мушког тела. Да ли мода постаје снажан израз еманципованости жена, вођена исфеминизираним мушкарцима, све у циљу неприродног умањивања мужевности? Свет моде дефинитивно мења став и поглед на мушки пол, умањујући мушкост гардеробом која би првобитно требала да буде њен израз.
funny-prince-gif.gif

Link to comment

:0.6:A nisam ni stavio najbolji deo:

Униформе су одувек у очима жена биле карактеристично привлачан облик мушке појаве, изражавајући доминацију, моћ и снагу мушке фигуре. Данашња мушка гардероба све мање садржи кројеве, дезене и моделе који истичу ту карактеристику. Корпулентнији мушкарци данас морају обићи много више бутика како би нашли одговарајући сако, јер без обзира на број, модел је тај који елиминише „В“ грађу.
http://www.youtube.com/watch?v=Y7oqfusKfUI
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...