Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Bora-%C4%90or%C4%91evi%C4%87-alkoholi%C4%8Dari-DSS-zabava.jpg
Opština Zubin Potok ima prirodnu akumulaciju Gazivoda kojom se pola Kosova snabdeva vodom, uključujući i Prištinu. Da smo genocidni, kao što nas optužuju, mogli bismo da potrujemo pola pokrajine, ali mi to nikada ne bismo uradili.
]idiot_community.gif Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Pravi vojvoda, vrhunski strateg, zna slabe tacke neprijatelja, gde treba udariti. Pravi Srbin, 'riscanin, covekoljubac, kao Draza kad se slika sa decom - moze sve da ih pokolje ali on ipak bira fotografisanje. Kad Kostunije svene, Djora nek ga nasledi

Link to comment

vasa obećo neku ekskluzivu, a ovo bilo u večernjoj novosti od lažne nove godine. :fantom:http://www.novosti.rs/dodatni_sadrzaj/clanci.119.html:415153-CORBOPIS-Novi-prilozi-za-platformu

Link to comment

“@OAmidzic: Na ruci imam narukvicu love IBIZA, a nikad nisam bio na Ibici a ni na Idzeljani”Znao sam da je moron, al sad kad sam mu otkrio twitter znam i da je jezivo jadan.

Link to comment

Današnji tupan nije iz Srbije, ali svakako zaslužuje da se nađe na ovim stranicama.Predsednik Češke, Miloš Zeman.2000138354525fa40135f3c279402435_640x352.jpg

Počeo sam da pušim kada sam imao 27 godina i kada je moj organizam već bio potpuno razvijen i duvan mi nije bio više opasan. Dozvolite da vašoj deci preporučim isto: da sačekaju do 27. godine i zatim puše bez rizika
tumblr_lbvabmnCnS1qbi71b.gif
Link to comment

ste sigurni da to nisu bile vatrene stenice? mislim, one su bash masovne chim je iole toplo, narochito u tim prelaznim godishnjim dobima, u prolece im je vreme, u jesen se zbune. :unsure:edip. ove devojkevatrena-stenica.jpgtrolujem dnevnog tulipana. ekeke :D

Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...