Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

:lolol:+1Ovo je u stvari neki mladolider koji nije uspeo da se ostvari regularnim kanalima, pa pokušava sad nešto na svoju ruku. Pogledaj jezik, čisto mladoliderstvo!
5-8606ab7016.jpgПредстављене организације су илустрација жељеног позиционирања бренда у односу на комплементарне организације.
.
Link to comment

:lolol:Pa ja ću umreti od ovog lika, što reče Ašik, ovo je svakodnevni tupan!

Vuk Jeremic@jeremic_vuk 14 Apr Old Campus, Yale University... http://yfrog.com/od3j1yhj Details b1f418c2010284ea5da3383a4be90534_normal.jpegAlek SAN DAR Ribac@alekwrites @jeremic_vuk Vuce Harvard JEREMICU nadam se da ucis francuski i takodje se nadam da ce ti trebati.
Alek SAN DAR Ribac@alekwrites 31 Mar Ако су странке настале на основу идеологија и личних преференција оснивача Грађани настају као друштвени инжињеринг доказаних и чистих људи.
Link to comment
Glupan i patriota nastavljaju.
:isuse: :isuse: Po jedan za svakog.Inače, obrati pažnju na ovo (bold moj):
Mit o Obiliću je kroz vekove postao pokrovitelj te ideje teranja inata na opštu štetu i ličnu korist. A, kao što je i Principa neko navukao da puca u ime jugoslovenske (a ne srpske) ideje, tako je verovatno i Bajazit iskoristio nekog srpskog velmožu, ubivši Murata da mu zauzme mesto.
Link to comment

Iako je analni mladolider hands down tupan dana, a možda i meseca, moram ipak da priložim i kandidaturu 1 branioca Vuka Jeremića. Da, dobro ste pročitali.

Kako se ono kaže, stavovi su kao dupeta - svi ih imaju ... ( "Opinions are like assholes, everyone has one but they think each others stink."). Vec sam postavljao ovde kakvi su bili stavovi po nekim drugim pitanjima, ali neprocenjivo mi je bilo videti kakve su sve stavove-komentare imali ljudi povodom okončanja mandata predsedavajuceg generalne skupštine UN Vuka Jeremica. 208918330752207836656e5772319556_v4%20big.jpgKomentari koje sam odabrao i ovde kopi-pejstovao prilično lepo oslikavaju fakat koliko su neki ljudi propali i dezorijentisani u tom nekom moralnom i ljudskom smislu, kao da je nekim ljudima postalo veoma važno da pljunu i omalovaže, čak i onda kada nema ni trunke razloga za tako nešto. Elem, uživajte ...Joooj, sad će nazad nama! Dajte da se organizujemo da mu uplaćujemo tu gajbu na Menhetnu, kol'ko košta - nek' košta. Sve je bolje nego da ga opet gledamo po Srbiji!(NNN, 16. septembar 2013 16:17) O ne, sad ce da promeni dres i kao SNS bot da nastavi gde je stao(Nekim ljudima je bolje naci zanimaciju..., 16. septembar 2013 16:12)Bojim se da su sigurno svi u UN plakali zato što odlazi takva ljudska i politička "gromada"! Jeremić je providan demagog i karijerista, kakvog je teško pronaći.(Aca, 16. septembar 2013 16:59)Jooj, nadjite mu neki posao tamo, da ne dolazi...(Sasa jokic, 16. septembar 2013 17:13)Sada ce da pokusa da se opet uvali na neku poziciju i zivi na drzavnim jaslama!(Vesovic, 16. septembar 2013 16:56)Kao neko iz Srbije, nikada se nisam nekog stideo kao Vuka Jeremica. Taj covek je imidzu Srbije naneo neproncenljivo zlo.(Jova_NS, 16. septembar 2013 17:20)I sta sada, je li uradio ocekivano za ulozena sredstva? Hoce li biti izvestaj i pravdanje svih troskova?(malo sutra..., 16. septembar 2013 17:00)Srbija je toliko istorijski umorana, da joj Vučić i Dačić izgledaju sveži i moderni. A Jeremić svetski lider.Tadiću da li mirno spavaš, u vili koju ti mi članovi palaćamo Vratio Dačića, izmislijo SNS, i Jeremića lansiro u kosmos politike. Pa da je i od tebe mnogo je.Ps: Eto nama sreče da Jeremić primi salataru(radoslav, 16. septembar 2013 17:27) Polozaj koji je zauzimao je bio toliko bitan, da u citavoj ovoj podugackoj vesti nema ni slova o tome ko ga je nasledio. Sigurno neko vrlo vazan iz neke Jututunske Juhahahe, kome sad u njegovoj zemlji laskaju da "predsedava svetom"(Dusan, 16. septembar 2013 17:40)Sto se mene tice,moze i da ostane u Usa,od njega samo steta,nikakve koristi.(Ex Sns., 16. septembar 2013 17:09)Blago UN.(Pravi patrijota, 16. septembar 2013 17:13)Kuku majko gde ce sada da gusla.(bebi, 16. septembar 2013 17:35) nije mi jasno ko je radio na njegovom mestu dok je bio u UN...a ako ga je mesto cekalo, sto je nenormalno, da li je primao platu za to..(ilicn, 16. septembar 2013 20:44) Koja smo mi smejurija od drzave. Dobije mandat na listi politicke stranke, "popije kantu" i sad je nazavisan. Sto nisi izasao na izbore kao nezavisni kandidat nego si uzivao u narucju Tadica Borisa...(Svevladovic, 16. septembar 2013 21:05)Nemoj da se vratis moolimmm te(Igor, 16. septembar 2013 20:53) jer to onaj sto su ga navatali da se slika sa Laznim Bono Woksom u kafani?pa posle objavio na twiteru,hoce to kad covek malo vise popije(bbz, 16. septembar 2013 21:01)eto TOGA smo se najvise bojali... Evo jos par miiona samo da se ne vracas :-((7 gotovana, 16. septembar 2013 20:54) ˇˇˇˇˇˇKo je ono beše rekao, da su svi najbolji Srbi ispod zemlje. Bice i da je´vecina buducih najboljih Srba - van zemlje ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...