Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Imaju jednog lektora na onlajnu, ali sumnjam da ona pažljivo čita i lektoriše autorske tekstove, tim pre što kod nas nije praksa da se mnogo čačkaju kolumne i lični stavovi - ispraviš slovne greške i vozi dalje.

Link to comment
Ali fenomenalno je kako je uspeo da napipa apsolutnu, neoborivu istinu, da svako treba i mora da se bori za svoja prava, i da se tu pogubi.
To! To! Obično bigoti insistiraju da gejevi traže neka posebna prava, a ovaj je ladno došao do univerzalnog prava na protest i onda zaključio da takvo pravo ne postoji! Jer bi svi onda povazdan protestovali! Kakav car.
Link to comment
To! To! Obično bigoti insistiraju da gejevi traže neka posebna prava, a ovaj je ladno došao do univerzalnog prava na protest i onda zaključio da takvo pravo ne postoji! Jer bi svi onda povazdan protestovali! Kakav car.
eto, opet pretis ljudima a posle ce ti djavo biti kriv.
Link to comment

Ali ima ko se kvalifikuje!Vladimi-Kecmanovic-1.jpg

А Сребреница – „као и толики други злочини” којима је, како каже Вук Драшковић, „оптерећена савест српског народа”, па „велики свет” и на Принципа гледа „кроз тај дурбин” – никако не може да буде узрок, него је тек последица историјске ревизије, коју су нам деведесетих година прошлог века уприличили противници из два светска рата, зближени хладноратовским савезништвом.Пошто су, победивши комунизам, одлучили да унутардржавне, међурепубличке границе које су управо комунисти бесправно установили, а које су тим антикомунистима, гле чуда, по вољи – прогласе богомданим – хладноратовски победници су изазвали рат који је довео до злочина, како над Србима, тако и српских, стање на терену коначно учинивши што је могуће сличнијим оном пре Првог светског рата, све с Принциповом Босном поново претвореном у протекторат.
Mada ni čestiti Vuče na čiji intervju reaguje, nije mnogo bolji. Sve u svemu, sukob titana. Edited by Syme
Link to comment
http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-11753050Singer James Blunt 'prevented World War III'Singer James Blunt has told the BBC how he refused an order to attack Russian troops when he was a British soldier in Kosovo. Blunt said he was willing to risk a court martial by rejecting the order from a US General.za one koji ne znaju lik i delo - britanski slager pevac, etalon ljigavosti.jos ne verujem sta procitah!
Link to comment

Pa to je prilično stara vest,sećam se da sam se iznenadio kad sam video da je Blant bio career officer iz neke porodice sa dugom oficirskom tradicijom.Mislim da govori istinu, mada je ovo za WWIII svakako preuveličavanje (sećaš se tog ruskog "desanta" na Slatinu?)Inače smo verovatno bili svega par kilometara udaljeni jedan od drugog u tom trenutku :)

Edited by Syme
Link to comment
Pa to je prilično stara vest,sećam se da sam se iznenadio kad sam video da je Blant bio career officer iz neke porodice sa dugom oficirskom tradicijom.Mislim da govori istinu, mada je ovo za WWIII svakako preuveličavanje (sećaš se tog ruskog "desanta" na Slatinu?)Inače smo verovatno bili svega par kilometara udaljeni jedan od drugog u tom trenutku :)
e jebiga sad - nisam ga stavio ovde sto je bio vojnik nego sto lupa nevidjeno.Asked if following the order would have risked starting World War III, Blunt, who was a 25-year-old cavalry officer at the time, replied: "Absolutely. And that's why we were querying our instruction from an American general.znaci reko covek da je odbio naredjenje da ne bi poceo treci svetski rat. ako ovo nije za tupana - ja ne znam sta je.
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...