Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Za današnjeg tupana predlažem Vladislava Đorđevića, sa čak dva skorašnja uratka.%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2-%D1%92%D0%BE%D1%80%D1%92%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%9B.gif1.

13. Личан примерЧитајући психоаналитичку литературу, укључујући и горенаведену, долазим до закључка да сам ненормалан: не осећам у себи никакву „бисексуалност”: сексуaлну склоност ка истом полу. Откад знам за себе никада ме сексуално није привлачио исти пол, већ само супротан. На сву срећу, поред сомнабулистичке психоаналитичке литературе постоји и друга из које сазнајем да је огромна већина људи (96-97%) такође само хетеросексуална.Када бих се ослањао само на психоаналитичарску литературу, дошао бих до закључка да сам психички болестан. На сву срећу, постоје трезвени научници који себи не дозвољавају произвољности и маштарије као психоаналитичари.
2.
Реч дискриминација потиче од латинског глагола discriminare који значи: разлучити, лучити, делити, разделити. Полови су природно „дискриминаторни”: природно се деле на мушки и женски. Труднице су такође природно „дискриминисане”: природно се налазе у посебном, „благословљеном” стању. Сасвим је разумљиво да оне не могу да раде све послове које могу да раде они који нису у том „деликатном” стању.Наши законодавци су толико заслепљени феминистичком идеологијом и фразеологијом да не успевају да запазе те једноставне чињенице. Они флaгрантно занемарују чињеницу да постоји природна „дискриминиација” како између двају полова, тако и између трудница и оних жена који то нису. Колико су наши законодавци слепи за те елементарне увиде сведоче и недавно усвојене измене у Закону у раду.
Link to comment
Za današnjeg tupana predlažem Vladislava Đorđevića, sa čak dva skorašnja uratka.%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2-%D1%92%D0%BE%D1%80%D1%92%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%9B.gif1.2.
in the quiet words of holy virgin mary: come again? ovo za trudnice, mislim. malo je fulao sa elementarnom logikom, ne?
Link to comment

sve je u pravu, ali nije lepo što prepisuje od boljih.

meni bi bilo mnogo zanimljivije da vidim koji bi sve građanistički debil doživeo tu farsu kao genuine pobedu nad srpskim antigejstvom.
:fantom: Edited by Hella
Link to comment
Todorić veliki fan Brkova, bio u trećem redu na koncertu na EXIT-u. Kako mi je ovo nespojivo sa tim...
Ma Todoric se samo uziveo u ulogu clana Predsednistva DS, pa mora da bude kontraprotivan vlasti po navici. U tom smislu, nije tvit homofobican koliko je kratkovido poltikantski.DS je potpuno izgubio kompas. Placu nad sudbinom Djilasa kao da je to nesto nevidjeno, a onomad zbog mnogo veceg skandala su propustili da zastite Jesica.Samo potvrdjuju da ih jedino gubitak vlasti boli.
Link to comment

tvit uopšte nije homofobičan, nego pokušava da nekako pokaže da smo i dalje u sranju i da to što će se održati Parada Ponosa ne znači da će nam biti super u nedelju.sve to urađeno jako glupo. bolje da se svi oni ostave tvitovanja i puste jedino Đurića LDP da se time bavi.

Link to comment
Za današnjeg tupana predlažem Vladislava Đorđevića, sa čak dva skorašnja uratka.%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2-%D1%92%D0%BE%D1%80%D1%92%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%9B.gif1.2.
Malo kasnim, ali evo dodatka ubrzanom kursu ostrašćene skribomanije http://www.srpskikulturniklub.com/srecna-udaja. Obratiti pažnju na tačku 5.
Вишедеценијско идеолошко форсирање школовања и запошљавања девојака створило је читаву армију неожењених младића и неудатих девојака.
Ovaj bi se kanda obradovao uvođenju pravoslavnih burki.
Link to comment

ali 'ideološko forsiranje školovanja'!? '...i zapošljavanja'?! omg.gospođo, vi ste kreten.edit:'gospodin' se pretvorio u 'gospođu'.

Edited by garcia
Link to comment

Čovek izmislio celu teoriju da objasni zašto ne može da nađe žensku :)A o "ideološkom nametanju školovanja devojaka" ima i ceo tekst (koji smo, mislim, već komentarisali na forumu).

Одлазак сеоских девојака на школовање у градове има вишеструко негативне популационе последице. Прва је та да младићи на селу све чешће остају без прилике да се ожене и оснују породицу. Друга је та да се повећала концентрација девојака у градовима, што подстиче њихово претерано сексуално и/или брачно надметање. Отупљивање моралног сензибилитета последица је много чинилаца, а један од њих је и прекомерна заступљеност девојака у градовима.Брак и породица су у кризи из много разлога, а један од главних је идеолошко форсирање школовања девојака. Ако желимо да зауставимо депопулацију тада би држава требало да стимулише школовање младића, а не девојака како је сада случај. Подстичући школовање девојака држава ради на старењу и изумирању становништва.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...