Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper

    52

  • dùda

    43

Top Posters In This Topic

Dobro sad, da ne preterujemo. Novak nece izgubiti pre polufinala pa sve da igra u vreci za spavanje.
ti kako si napisao ja sam pomislio da je covek izgubio a ne da je dobio mec 6-0, 6-2, 6-2NJoletu se uopste ne primecuje losa kondicija. ja ne znam kako je moguce da vidis losu kondiciju kod meca koji traje sat ipo? razumem da je Timmi primetio, on ionako gleda u pasulj a ne u teren, ali stvarno mi nije jasno kako su svi primetili da je u losoj kondiciji nakon tri kola gde da je igrao na jednoj nozi ne bi se previse umorio...covek nije na nivou 2011, to je svima jasno, ali brate mili ovde se kuka i narice vise nego 2010 kada nije mogao da razlikuje lopticu i reket...
Link to comment

Naravno da kukaju više nego 2010, pa tad nije moglo ni da se nasluti koliki je njegov kapacitet. Uzeo je jedan gren slem 2008. zahvaljujući Federerovoj bolesti i Nadalovoj nepostojećoj igri na betonu u to vrijeme i sve ostalo je ukazivalo na to da do će kraja karijere moći da se zadovolji ako uspije da zadrži mjesto iza ove dvojice, vrebajući još neku priliku u kojoj će oni da se sapletu. Kriterijumi po kojima se mjeri nivo njegovog tenisa uopšte nisu isti 2010. i danas. Više puta sam rekao da 2011. nikada neće moći da ponovi, ali recimo da će ova sezona, ukoliko je ne izvuče osvajanjem ovog Ju-Es opena biti ozbiljan korak unazad ne u odnosu na 2011, nego u odnosu na prošlu sezonu.

Edited by keitel
Link to comment
na Wimbledoneu NJoletu se u finalu raspao servis. usput nije mogao ni bekend da pogodi, ali to nije mogao celog turnira pa je opet dosao do finala... u potencijalnom polufinalu sa Murrayom NJole ce morati vrhunski da servira, inace je najebao. ili da Murray odigrao 5 setova sa Berdychom, pa da ga vata na staminu...
Nole nema razloga da se boji Mareja jer je bolji teniser od njega iako je gubio par bitnih mečeva, ali neke i dobijao. Ubeđen sam da je odluka u takvim mečevima stvar momentalnog raspoloženja i mogućnosti da se izboriš sa pritiskom i pružiš svoj najbolji tenis a verujem da je Novakov najbolji tenis koji smo gledali 2011 baš zbog tog samopouzdanja osetno bolji od Marejovog trči i vraćaj repertoara. Očigledno je da je Novak pucao u glavi u nekim finalima, ostaje da se nadamo da za promenu od starta počne dobro, povede u setovima, pa da vidimo kako se onda situacija odvija.
Link to comment
Nole nema razloga da se boji Mareja jer je bolji teniser od njega iako je gubio par bitnih mečeva, ali neke i dobijao. Ubeđen sam da je odluka u takvim mečevima stvar momentalnog raspoloženja i mogućnosti da se izboriš sa pritiskom i pružiš svoj najbolji tenis a verujem da je Novakov najbolji tenis koji smo gledali 2011 baš zbog tog samopouzdanja osetno bolji od Marejovog trči i vraćaj repertoara. Očigledno je da je Novak pucao u glavi u nekim finalima, ostaje da se nadamo da za promenu od starta počne dobro, povede u setovima, pa da vidimo kako se onda situacija odvija.
marej nece ni doci do polufinala
Link to comment
To nije odgovor :) A kad već pitaš, bolje je odigrao na svim slemovima do sada ove godine u odnosu na prošlu.
Malo zamara ovo ukazivanje na očigledno, ali ovo nije tačno, do sada je na slemovima imao isti učinak kao i prošle godine. Zaostaje u svemu ostalom za 2012, broju titula, mastersa, bodova i odnosu pobjeda i poraza.
Link to comment
Malo zamara ovo ukazivanje na očigledno, ali ovo nije tačno, do sada je na slemovima imao isti učinak kao i prošle godine. Zaostaje u svemu ostalom za 2012, broju titula, mastersa, bodova i odnosu pobjeda i poraza.
Uf... kome ja objašnjavam, ok u pravu si :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...