Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

pogledao sam malo kraj 2. i 4. seta Wawe i Bagde. Ovaj Kipranin je manijak šta je igrao, šteta što nije izvukao peti set, moglo je biti svašta.Seppi gubi od Istomina 2-1, u zadnje vreme često se sreću, ove godine treći put na GS, uglavnom Seppi pobeđuje posle 4-5 setova, mrcvarenja uglavnom

Link to comment
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper

    52

  • dùda

    43

Top Posters In This Topic

samo za Dudu, NJole hirurgija za sada. 6-0, 6-2, 1-0. Portugalac igra sasvim korektno, ali ovome je ruka opustena, tako da ga melje...e sada, ako cekas rez DZejlene, ja idem spavati, mozda neko dokon bude gledao pa ti napise :D

Link to comment

ma portugalac igra sasvim drugi nivo tenisa. nego, ne znam da li je ko primijetio, ali meni se cini da je novak u uzasnoj kondiciji i da je u tom korijen svih problema koje ima u poslednje vrijeme. u prvom ozbiljnom mecu u tri dobijena seta ima da vidimo novaka od prije 3-4 godine i sve one silne muke i borbe za vazduh.

Link to comment

OK, Sousa je veceras naucio da razmena udaraca u ritmu sa osnovne linije protiv Djokovica nije bas najpametnija ideja u tenisu osim ako se ne zoves Rafael Nadal. Stavise, jedna je od najglupljih. Rano mu je iskalibrirao forhend i popio po nosu. Treci set je bio totalni smor, Novak je na pola seta zamalo zaspao na terenu.S ovim nivoom kondicije pojesce ga Nadal u finalu, ako se Novak uopste dogega do finalnog meca.

Edited by harper lee
Link to comment
OK, Sousa je veceras naucio da razmena udaraca u ritmu sa osnovne linije protiv Djokovica nije bas najpametnija ideja u tenisu osim ako se ne zoves Rafael Nadal. Stavise, jedna je od najglupljih. Rano mu je iskalibrirao forhend i popio po nosu. Treci set je bio totalni smor, Novak je na pola seta zamalo zaspao na terenu.S ovim nivoom kondicije pojesce ga Nadal u finalu, ako se Novak uopste dogega do finalnog meca.
Skroz drugacije sam video mec. To jest video sam posle dugog vremena da udara forhende iz sve snage ravno bez alibi trazenja uglova. Deluje mi da je Vajda to trazio od Novaka. Kao jak trening i navikavanje na jake ravne udarce i normalno da se umorio.
Link to comment

Nisam gledao ovo prepuštanje 4 gema protivniku ali sam siguran da je Djovak u katastrofalnoj formi, da igra daleko ispod svojih mogućnosti i da je jedino pitanje koji od sledećih protivnika će ga oprati i poslati nazad na Korziku.

Link to comment
Seppi gubi od Istomina 2-1, u zadnje vreme često se sreću, ove godine treći put na GS, uglavnom Seppi pobeđuje posle 4-5 setova, mrcvarenja uglavnom
Meni je taj Istomin jedan obican drogos i metalika, pojma nemam kako je dobio Sepija. Ovaj imao 1:1 i tri brejk lopte u trecem gemu petog seta a onda izgubio i taj i sve gemove do kraja, najstrasnije se raspao iako je i u petom gemu imao 3 brejk lopte za povratak u mec. Istomin duva lagano 3:0 od sledeceg protivnika, ko god to bio.
Link to comment
Nisam gledao ovo prepuštanje 4 gema protivniku ali sam siguran da je Djovak u katastrofalnoj formi, da igra daleko ispod svojih mogućnosti i da je jedino pitanje koji od sledećih protivnika će ga oprati i poslati nazad na Korziku.
...ili će proći na motiv više. Ali, da - uzdrman je kao nikad u poslednje tri godine i imam osećaj da trenutno ni Vajda ne uspeva da sabere njegovu unezverenost. Prenaglašen optimizam u izjavama otkriva gubitak samopouzdanja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...