Jump to content
IGNORED

Betoniranje pred US Open 2013


Ros

Recommended Posts

ja to ne mogu da znamon deluje na terenu kao da ga preokupira nesto nevezanoevo sve se namesta za nadala novog kralja hardaaktuelni broj 1 i mislilo se dominator ovih podloga posipa laticama put spanskom bikumareja mlati berdih ocekivano, nadal ce sada makar bez nogu da pogazi sve do finala i u finalukad neces ti, ima ko hoce sistem, i svaka cast

Link to comment
  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    30

  • mlatko

    30

  • renne

    22

  • Arkadija

    22

Top Posters In This Topic

Meni nije jasno zašto dozvoljava Vajdi, ako mu dozvoljava, da ne bude sa njim na američkoj turneji. A nema ni Jelene...Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

pa vajda ima porodicuako negde moze bez njega, predpostavljalo se moze kad dodje ova podloga, a i nikad nije bilo problema sa svezinomili je tu neko nekome dao korpujelena devojka direktorise i udara djokovicima po nervima, koja amerika, ima ona svoju karijeru

Link to comment

Bitno da je naučio plesne korake za Get lucky i slične budalaštine koje radi po turnirima, dok ostali naučiše kako da ga oderu... :isuse:Ne znam u čemu je problem al je evidentno da smo svi primetili da izleda kao da mu se kapitalno jebe za događanja na terenu.A sutra naravno: "Sve je to u sklopu priprema za Roland Garros, Wimbledon, Cincinatti, USO koji je u stvari najvažniji turnir ove godine..."

Link to comment

Ne može ništa na silu, ako je željan jahte i krstarenja, treba da ode na jahtu i ne izađe sa nje sve dok mu se ne vrati želja za treningom. Idealno bi bilo da, recimo, nakon us opena ode na tromjesečno krstarenje i onda odradi paklenih mjesec dana priprema za sledeću sezonu.

Link to comment

novak je, opstepoznato, prilicno otvoren alternativnim vidovima korigovanja svih vrsta problema, pitanje je samo da li ga prepoznaje posto deluje mu ok da ga bambusaju zvezde u usponu ili igraci koji to postaju nakon susreta sa djokovicemevo marej sve uze preko njega, delpo ne moze da ubode vola od cetvorke, al djokovica izgleda moze, has dozivljava renesansu protiv njega, izner nikad bolji danas, sutra ce da ga neko razgaci. dimitrov i kompanija se ne skidaju sa vesti nakon zreba sa djokovicem jer su ga prosli, a onda ih nema mesecima do novog susreta....nadal zavrsava godinu prvi, u istoj godini se vratio posle povrede, all credits to...blah, blah, ocigledno je dobrotvorni rad novak preneo i na teren, nesumnjiv uticaj jelene :D

Edited by Afterburner
Link to comment
Ne može ništa na silu, ako je željan jahte i krstarenja, treba da ode na jahtu i ne izađe sa nje sve dok mu se ne vrati želja za treningom. Idealno bi bilo da, recimo, nakon us opena ode na tromjesečno krstarenje i onda odradi paklenih mjesec dana priprema za sledeću sezonu.
Drago mi je da ja nisam ovo spomenula :naughty:edit: Berdih razbio Mareja Edited by Arkadija
Link to comment

pa dobro, berdih kad ide na mareja, to je poslastica za kladionicare, zna se da ce maki da zakmeci skoro stopostotno

Edited by Afterburner
Link to comment

Nadal je skoro obezbjedio prvo mjesto do kraja godine, ali biće zanimljivo kako će se nositi sa svojim redovnim mušterijama na ovoj podlozi koja mu, ipak, najmanje odgovara. Bilo bi dobro kad bi bar neko uspio da učini neki meč zanimljivim do kraja turnira.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...