Jump to content
IGNORED

Betoniranje pred US Open 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    30

  • mlatko

    30

  • renne

    22

  • Arkadija

    22

Top Posters In This Topic

Bilo bi lepo da je ovo otaljavanje, to bi onda značilo da je potrebno samo da se "uozbilji" i ništa više, rešen problem. Čini mi se da nije baš tako jednostavno, a što je po sredi, to valjda samo on zna.

Link to comment
sta je sada, ovaj Djokovic i dalje ne valja? pu majku mu....
ne valja, ja 'oću da kida non-stop a sve to dok ga gledam iz fotelje sa ladnom lubenicom u blizini -_-
Povukal se Bartoli. Kaže, sve je živo boli posle 45 minuta tenisa.
nenadanost, suze, dramasve miriše na povratak
Link to comment
ne valja, ja 'oću da kida non-stop a sve to dok ga gledam iz fotelje sa ladnom lubenicom u blizini -_-
Ne mora lubenica, može i hladno pivo u ruci :DIronija na stranu. Prvi set od sinoć je nešto najlošije od Đokovića još od vremena kada ga je Safin isprašio na Wimbledonu.
Link to comment
Ironija na stranu. Prvi set od sinoć je nešto najlošije od Đokovića još od vremena kada ga je Safin isprašio na Wimbledonu.
Bez svake šale, ko je gledao sinoćni meč, sigurno se zapitao koga to gleda.edit: Višković je bio na muci kako da komentariše, a da ne bude grub. a kada je konačno Đoković pogodio par dobrih udaraca, njegovoj radosti i olakšanju nije bilo kraja. Edited by Arkadija
Link to comment

Brate/sestroako nisi trojstvo Vajda/Gritsch/Vemić nema tvoje krivice što je Nole loš teniser.Ako si mu devojka opusti se, iskuliraj. Ne treba ti kompleks od toga što se Nole (ne) živcira. pogotovo ako on ne zna da si mu cura...Ako si Višković imaš interes da Nole uđe u istoriju koliko god može. Njegova slava je indirektno tvoja profesija.Svi mi ostali smo koiko-toliko fanatici :rant: ne zamerite gledeći bledog Noleta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...